Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ekmek Büfesi Görmek

Rüyada ekmek büfesi görmek ne demek?

Rüyamda kendimi halk ekmek büfesinde görüyorum, koşarak bir yerden saate bakıyorum ve saat 14.59 “ikindi vaktine 2 dakika kaldı” diyorum, aceleyle patates ve patlıcandan yapılmıs bir yemek yiyorum. (yemegin görüntüsünü çokta begenmiyorum) Çünkü ezandan sonra oruç tutucağım.

Daha sonra büfe gelinlikçi oluyor, buradan gelinlik beğenmeye gidiyoruz, yanımda amcamın kızı var. Daha önceden buradan gelinlik aldıgımızı konusuyoruz ruyada, daha sonra erkek kardeşimi görüyorum, aceleyle taksi cagırıyor ve bize kadının gözlerinin ayrıldıgını söyleyip kadının yanına koşuyor. Kendimi daha sonra eski okulumda kalabalık içinde göruyorum, okulda ünlü birileri de var, ben bizi hastaneye götürecek birilerine bakınıyorum, okulun bahçesine iniyorum, çitlerle çevrili bir bahçe göruyorum. Bahçenin içinde kiraz ağaçları oldugunu ve bir çocuğun ağacın dalını egdigini görüp yapmaması gerektigini söylüyorum. Tesekkür ediyorum, inşallah yorumlarsınız. 28 yasında bayanım, medeni durumum:bekar , ana sınıfı ögretmeniyim, suanda çalısmıyorum.

Rüyada ekmek büfesi görmek yorumu

Meryem selam, gördüğünüz rüyada geçen olaylar ve rüyadaki unsurlar arasında bir bağ yok, hepsi birbiriyle alakasız konular. Bu durum rüyayı gören kişinin gerçek hayatında büyük bir kafa karışıklığı, belki de bir iç kaos yaşadığını gösterir. Dolayısıyla rüyanın mesajı olarak bu anlaşılmalı ve kişiyi berrak düşünmekten alıkoyan bu karışıklığa bir son vermenin yollarını bulmak gerektiği bilinmelidir.

Rüyaya başlığı veren ekmek büfesi konusunu açıklamak gerekirse; rüyada ekmek büfesi görmek rüya sahibi insanın barınma, geçim, sevgi ve ait olma, itibar sahibi olmak gibi yaşamın temel ihtiyaçları konusunda kendini ifade etmekte zorlandığını, isteklerini tam olarak anlatamadığını, açıklayamadığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir