Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ekmek Fırını Görmek

Rüyada ekmek fırını görmek neye delalet eder?

Adım Emre, 23 yaşındayım ve nişanlıyım. Aklımda gelecek kaygısı taşıdığım bir dönem geçiriyorum.

Rüyamda ise dedemin fırınındayım, dedemle birlikte temizlik yapıyorum, duvarın arka kısımında kediler kavga ediyorlar bende onlara bakmak isterken birden bire büyük bembeyaz parlak ve kaygan bir yılan ayaklarımdan yukarıya doğru beni sarmaya başlıyor. Yılanda bana zarar vermiyor bende yılana zarar vermiyorum fakat çok korkuyorum. Sanırsam piton yılanıydı çünkü baya kalındı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada ekmek fırını görmek neye yorumlanır?

Emre merhaba,

Rüyanız hakkında çok şeyler söylenebilir, çok farklı yorumlar yapılabilir. Ancak iç dünyanızı en iyi kendiniz bilirsiniz ve bu nedenle ben rüyanız hakkında temel bir ipucu vereceğimi, mesajı kendinizin tespit etmesini isteyeceğim.

Rüyanın ana unsurları rüyada fırın görmek ve rüyada kalın bir piton yılanı görmek olup, rüyada piton görmek, tehlike, günah temsil eder ve açık cinsellik işaret eder. Özellikle evlilik arefesindeki kişiler bu tür kaygılara işaret eden rüyaları daha sık görmektedir ve endişelenecek bir durum yoktur, ruh halinizin yansımasını göstermektedir.

Rüyada ekmek fırını görmek zengin ve hayatınızdan memnun olacağınız anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ekmek Fırını Görmek” için bir yanıt

Ben 20 yaşında bir bayanım ve 3 hafta önce sevgilimden ayrıldım, rüyamda ayrıldığım sevgilimi gördum, evlenmisiz ve balayına yurt dışına gitmisiz, otelden çıktık gezerken yol kenarındaki​ bir fırından ekmek almak için beklerken ben kenarda duran pişmiş ekmeklerden istiyorum ve adam yeni fırından çıkmış olani vermek istiyor “bekleyin” diyor, bende “hayır oradakini ver hemen yiyelim” diyorum ama eşim yani eski sevdiğim hemen arkamda bekliyor ve bana yaklaşıyor adam koskocaman ekmeği kesip yağlayıp bize vericekken ben uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir