Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ekmek Kadayıfı Görmek

Rüyada ekmek kadayıfı görmek neye işarettir?

Günaydın ben kesik kesik 2 rüya gördüm. Rüyamda esas konular ekmek kadayıfı ve dondurma idi.
1. Rüyamda ekmek kadayıfı, sütlü zerde tatlısı üstüne dondurma koydum ama yemedim.
2. Bir evdeyim o evde tuvalete gidiyorum ve tuvalet de 6 adet klozet vardı bende hepsine oturdum

Hepside oynuyordu, yani sallanıyordu bende bunları yenileyelim temiz olsun diyorum. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Rüyada ekmek kadayıfı görmek tabiri

Rüyada ekmek kadayıfı görmek sonu çok hayırlı bitecek bir işbirliği, beraberlik veya evliliğe işaret eder. Rüyada ekmek kadayıfı yemek bir yerden elinize para geçeceğine işaret eder.

Rüyada tatlı görmek iyi rüyadır. Sağlık, sıhhat, ferahlık, mutluluk mesajları verir. Rüyada Dondurma görmek Sevgi ve Memnuniyet duygularını simgeler. Ancak sizin bunları yememiş olmanız bu konularda kimi hazırlıklar içinde olduğunuzu ve sonunda onlara kavuşacağınızı ifade etmektedir.

Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler. Rüyada klozet görmek hayatınızda gizlediğiniz kimi şeyler olduğunu işaret eder.

“Rüyada Ekmek Kadayıfı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Kadayıf Sarması Görmek
Rüyamda Mersin’deki ailemle beraberdim. Rahmetli annem, babam, kardeşler, eşim kızlarımla idim, hep beraber oturuyorduk. Sonra tuvalete gittim, klozete oturdum fare çıktı, beni ısırdı apar topar külotumu çekip çıkacağım derken fare külotun içine girdi, bende külotu alıp pencereden dışarıya attım ve annemle babama “eskiden bu evde hamam böceği olurdu, fare yoktu, simdi ev hayvanat bahçesine dönmüş” dedim, o sırada rahmetli annem evdekilere tepside kadayıf sarması getirmişi tavaya koymuş, baktım kendi yemiyor, baktım tepsi boşalmış, annem kendine tatlıdan koymamış dedim içimden gene bizlere yedirtti kendi yetişmedi diye yemedi hep kendinden fedakarlık ediyor dedim.

Dilek selam, rüyada görülen tüm tatlılar hep iyiye işaret eder, hayatın güzel yönde ilerleyeceğine delalet eder. Bu bilgiden yola çıkılırsa; görmüş olduğun rüya şu anda gerçek hayatta bazı sıkıntıların olduğunu ve bunlardan kurtulmayı çok istediğini temsil ederken, kendine güvensizliğin ya da kendini değersiz görmen yüzünden bu sıkıntılardan kurtulmakta zorluk çektiğini ancak seni seven, sana değer veren birilerinin desteği sayesinde aydınlık günlere çıkacağını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir