Rüyada ekmek kırıntısı görmek

Rüyada ekmek kırıntısı görmek neye işarettir?

Rüyada ekmek kırıntısı görmekMerhabalar, Rüyamda aynı iş yerinde çalıştığım erkek arkadaşımızı gördüm. Öncelikle dininde ve imanında olan biridir, saygılı, efendi, sahip çıkan biridir. Mutfak gibi bir yerdeyiz bir şey hakkında konuşurken ben biraz üzgünmüşüm sanırım. Arkadaşım bu halimi görüyor ve konuşuyor benimle, sonra lavabonun üzerinde hafif ıslanmış gibi ekmek kırıntısı var, onları alıp avucumun içine veriyor ve bende diyorum ki “kırıntıyı asla atmam” çöpe. Arkadaşımda “bende atmam” diyor sonra bana sarılıyor, yani üzülmeyeyim anlamında. Yorumlarsanız çok sevinirim iyi çalışmalar. 25, Kadın, ilişkisi var, muhasebe.

Rüyada ekmek kırıntısı görmek yorumu

Değerli okurumu rüyanızda iki önemli unsur var; birincisi iş arkadaşınızı görmeniz olup bunun manası iş yaşamıyla alakalı bir mesaj verir ama bu konu net değil, hakkınızda bilgi verirken de bu konudan bahsetmemişsiniz ama kesinlikle iş yaşamınızla alakalı olarak birini desteğini almak veya yardımı beklemek gibi bir durum söz konusu.

İkinci ana unsur ise bu iş arkadaşınızla geçen konuşma ve diğer davranışların merkezi olan ekmek kırıntısı olup; Rüyada ekmek kırıntısı görmek rüyayı gören kişinin hayatında karşısındaki bir sorunu veya sıkıntıyı küçük parçalara bölerek sorunları çözmenin daha iyi olacağını ve öyle yaparsanız başarıya ulaşacağınızı göstermekte bunun sonunda problemlerin bitip, yaşama sevincinizin yükseleceğini, daha mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağınızı temsil eder. İş arkadaşınla konuştuğun kırıntıyı atmamak konusu aynı zamanda hayatınızda bir manevi zenginliğe de işaret olabilir.

“Rüyada ekmek kırıntısı görmek” hakkında 1 yorum

  1. Merhaba. Rüyamda, yatakta yüzüstü uzanmış kitap okuyorum. O sırada, normal hayatta kişisel gelişim eğitmeni olan birinin, elektrik süpürgesiyle yatağımın üstündeki ekmek kırıntılarını temizlediğini görüyorum. Yüzüne bakıp gülümsüyorum. Kitabımın altındaki ve benim de önümde kalmış kırıntıları “ben temizlerim” diyerek elinden süpürgeyi alıp, ben devam ediyorum. Değerli yorumunuzu rica ederim. Kolaylıklar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir