Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ekmek Üzerinde Kurandan Ayetler Görmek

Rüyada ekmek üzerinde Kurandan ayetler görmek nedir?

Merhaba Öncelikle Kendi Hakkımda Bilgi Vereyim 22 yaşındayım. Güzel Bir işte çalışıyorum. Hiç Bir Problem Yok Allah’a Şükür. Onun Dışında hayatımda şimdiye kadar kimse olmadı ve şu anda da yok. Sadece 2 haftadır gördüğüm biri için “gerçekten çok hoşmuş, eğer hayatında biri varsa ALLAH Sahibine bağışlasın” dediğim biri var. Yalnız onunla aramda bir şey olacağını zannetmiyorum, çünkü o bana bakmaz, İsmi Harun. Birde onun dışında uzun zamandır benden hoşlanan biri var ama ben ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum ve son kez söyledim benden umudunu kessin diye istemediğimi. Onun ismi de Ali. Bu arada benim iş yerimle onun iş yeri karşı karşıya evlerimiz de yan yana. Ve son zamanlarda bu rüyaları görmeden önce bi akrabam için dua ettim aklıma geldikçe bir sıkıntısı vardı onun için. İki gündür bence güzel rüyalar görüyorum, bir de sizin yorumlamanızı istedim.

Birinci rüyam: İlk gün bir komşumuzu gördüm bana ekmek arası bir şey veriyor, sandviç gibi ama ekmek yani. Onun üzerinde kurandan ayetler, dualar görüyorum, ekmeği yiyorum.
Sonra arkadaşımın Ali ile telefonda konuştuğunu görüyorum, ona bir şeyler soruyor, Ali’de “kimseye karşı bir şey düşünmediğini” söylüyor. Yani hayatında kimse yokmuş, kimseyle de ilgilenmiyormuş. Bunlar hep parça parça. Akabinde başka bir arkadaşımı görüyorum, amcamların yazlığının bahçesindeyiz, iki tane köpek var uzakta ve ona ateş eden avcılar var. Arkadaşıma diyorum “içeri girelim, bahçede durmayalım, bize zarar gelmesin” diye içeri giriyoruz. Yine başka bir yerdeyim pastane gibi raflarda pastalar var, bir dilim alıp yiyorum, elimde madeni paralar var. Bunları hep aynı akşam gördüm arka arkaya ama o ekmekle ilgili rüyam beni çok mutlu etti, kesinlikle iyi bir şey olduğunu düşünüyorum, sonuçta kurandan ayetler gördüm ama hatırlamıyorum hangi dua olduğunu.

İkincisi: Dün akşamda şunu gördüm. Kız kardeşimle evimizde oturuyoruz bana diyor ki “Ali senin için dükkanın önüne at almış meşeden diyor. Bende “ne kadar” diyorum, odayı gösteriyor “bu baştan buraya kadar” diyor. “Üstünde de kuran var, boncuklar var” diyor. Bende gülümsüyorum “sen olsan Aliyi kabul eder miydin, bana değilde sana baksaydı” diyorum o da “yani olabilirdi” diyor.
Sonra benim iş yerimin önünde görüyorum kendimi, amcam diyor ki “İtalya’dan getirdiğim aşçıya söyle, bize kahve yapsın” diyor. Gidiyorum onu söylemeye bakıyorum aşçının adı Harun ama yüzü bu benim en başta anlattığım Harun değil sadece adı Harun, ben gülümsüyorum. Neyse nestcafe yapıyor, onu sonra yengem “bana al, götür” diyor, bu arada o da göğsünü açıp kendi çocuğunu emdiriyor. Sonra annem önde elinde tepsiyle ben arkasında yürüyoruz. Ondan öncede şunu gördüm, yoldayız, amcamın kızı yere bir kara büyüklüğünde sarelle sürüyor. Bende fındık ezmesi sürüyorum. Hep böyle parça parça rüyalardı. Yine etrafımda akrabalarımızın çocukları vardı, yaramazlık yapıyorlardı, bende diyorum ki “bu çocuklar çok yaramaz, bunlar evi çok batırıyorlar” Eğer yorumlarsanız sevinirim.  Teşekkür Ederim.

Rüyada ekmek üzerinde Kuran ayetleri görmek yorumu

Rüyada ekmek üzerinde Kurandan ayetler görmekMerhaba. rüyalarınızın ortak özelliği günlük yaşamınızda kafanızda yer eden iki isim Harun ve Ali’nin yansıması. Bence bu uyanık hayatınızda zihninizi meşgul eden konuların uykuda beyniniz tarafından senaryolaştırılmış görüntüsüdür. Rüyanızdaki ilgi çekici, farklı tek konu ekmek üzerinde gördüğünüz Kuran ayetleri olup, bu en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Bu rüyanın görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Ekmek nimettir, Allah’ın nimetlerinden yararlanacağınızı, kısmet, bereket içinde yaşayacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Kuran görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ekmek Üzerinde Kurandan Ayetler Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir