Rüyada Ekmek Yapmak

Rüyada ekmek yapmak ne demektir?

Rüyamda beni istemeye geliyorlar, biz bu sırada eski bir evde ekmek yapıyoruz, hep birlikte orada oturuyoruz, o anda yağmur başlıyor “en iyisi yukarı bizim eve çıkalım” diyoruz, evimiz çok dağınık oluyor, ben eşofman giyiyorum.

Sonra odaya geçiyorum, arkamdan damat adayıyla bir tane adam giriyor, bana sorular soruyorlar “hep böyle dağınık mısın? niye eşofman giydin? hep böyle spor mu giyiniyorsun?” diyorlar, bende “tabii ki hayır” diye kendimi izah ediyorum. Çocuk önce “bu iş olmayacak, ben anladım” diyor, sonra ben açıklama yaptıkça elimi tutup sarılmaya başlıyor, bu arada ne çocuk nede ailesi tanıdığımız insanlar değil.

Rüyada ekmek yapmak yorumu

Zehra merhaba,

Sizlere önemle “rüyanızı gönderirken mutlaka hakkınızda detaylı bilgi verin” diyoruz ama bizi dinlemiyorsunuz. Bu rüyayı aslında silmem lazımdı ama emek verip, düzgün cümleler ile gönderdiğin için yayınladım. 13 – 15 yaşlarında bir genç kızın bu rüyayı görmesi ile 20 üzeri yaşta bir genç kızın bu rüyayı görmesi arsında dağlar kadar fark var. Ben yinede temel bilgileri vereceğim. Baştan söylemek gerekirse rüyada istenmek, ekmek pişirmek, yağmur yağması, spor giyinmek gibi temel unsurlar arasında olumsuz bir şey yok, bu yüzden sevinmelisin.

Seni istemeye gelmeleri konusunda istendiğini görmek sayfasını incelemelisin. Seni istemeye geldiklerinde sizin ekmek yapıyor olmanız yaşamında olumlu yönde büyük değişiklikler meydana geleceğini müjdelemektedir. Yağmur yağması ise içindeki sıkıntılardan kurtulmaya, bolluk ve berekete, kötülüklerden uzak durmaya işarettir.

Rüyanın bir başka ilginç kısmı ise görücüler geldiğinde senin eşofman giymen, onların karşısına spor kıyafet ile çıkmış senin çevren tarafından rahat tavırlara sahip biri olarak algıladığını temsil etmektedir.  Rüyanın devamında gelişen olaylar kendini doğru ifade etmeyi öğreneceğini ve hakkındaki bu hatalı yargıyı düzelteceğini göstermektedir. Lütfen rüyada ekmek görmek sayfasını da inceleyin.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir