Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ekmek Yemek

Rüyada ekmek yemek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda annem ve hatırlamadığım bir kişi ile birlikte tuvalette ekmek yiyorduk, Ama alaturka olan tuvaletin bir kısmında insan pisliği vardı. Yediğimiz ekmek beyaz buğday ekmeğiydi yuvarlak yassı bir ekmekti.

Rüyam ne anlama geliyor, yorumlarsanız sevinirim. 19 Mayıs 2012, 21:41

Rüyada ekmek yemek nasıl yorumlanır?

Nurcan merhaba. Rüyada ekmek yediğini görmek veya ekmek yemek, yaşamınızda yükseliş ve yeni fırsatları simgeler. Bakınız rüyada ekmek görmek rüya tabirleri sayfası. Rüyanda tuvalet görmek ise yaşamınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir lütfen rüyada tuvalet görmek açıklamasını okuyun. Rüyanızda gördüğünüz insan dışkısı ise bolluk, rahat, sağlık demektir. Detaylı bilgi için rüyada bok görmek adresini ziyaret ediniz.

Bu bilgiler ışığında hayatınızda size boşu boşuna yük olan bir şeyden kurtularak yükselişe geçeceğiniz, bolluk ve sağlıkla rahata kavuşacağınız söylenebilir.

“Rüyada Ekmek Yemek” için 4 yanıt

rüyamda kavgalı olduğum bir arkdaşımla farklı bir ilde, bir otelde yani benim çalıştığım yermiş orası, karşılaştık ve elinde olan ekmek parçasını yutmaya çalıştı, yutamadı ve çıkardı ağzından “gördün mü bak hazmedemedim yutamadım” dedi.

ne anlama geliyor bu rüya yorumlarsanız sevinirim.

rüyamda geniş bir tuvalet 2 tane alaturka tuvalet taşı var ve biri kirli, diyerinde ise ekmek kırıntısı var bunları temizliyorum, bunun manasını lütfen söylermisiniz

Rüyada ekmek arası bir şey yemek nedir
Merhaba,
Rüyamda ekmek arası bir şeyler yiyordum, ekmeğin yarısına geldiğimde içinde bir büyük fare dolaştığını gördüm, iğrendim ama ekmeğin kenarlarından yine yemeye devam ettim. Normal hayatımda en tiksindiğim hayvan faredir. Rüyamı düşündükçe iyice titriyor içim.
Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim
Takma isim : Kasım
Yaşınız :20
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Finans/Muhasebe
Ruh haliniz : Sorunsuz, İyi. Ancak bu ara kafama taktığım bi kaç sıkıntım var.

Kasım merhaba,
Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda maddi durumunuzda yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı ifade ederken bazı kimselerin bundan hoşnut olmadıklarını veya olmayacaklarını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir