Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ekran Görmek

Rüyada ekran görmek neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilimle (uzun yıllar önceki) deniz kenarındayız. Denizin üzerinde büyük Lcd ekran televizyonlar var, sandal gibi sallanıp su üzerinde duruyorlar, biz izliyoruz. Birden eski İstanbul manzaralarını görüyorum, evlerin resimlerini çektim, güzel ve net fotoğraflardı. Film izliyor gibi gözümüzün önünden geçip gidiyor manzaralar. Bana o evlerden birini almak istediğini söyledi, eski diye istemedim.

Bahsettiğim kişiyi yıllardır görmüyorum, hiç alakam kalmadı, ikimizde evlenip çoluk çocuga karıştık. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada Lcd ekran görmek yorumu

Ayşegül merhaba, rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderdiğinizde zorunlu olarak hakkınızda bilgi vermek zorunda kalacaksınız, hakkınızda hiç olmazsa temel bilgileri verdiğiniz zaman yorumlar sağlıklı olabilir. Aksi halde sadece genel bilgiler verilebilir ki bu bilgiler zaten sitede vardır, yoruma gerek kalmaz.

Lütfen öncelikle eski sevgili sayfasını okuyunuz. Rüyada deniz kenarı görmek rüyayı görenin bir manevi hesaplaşma yaşayacağına işaret eder. Rüyada deniz kenarında olmak aklınızın gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğinizi ifade eder.

Rüyada ekran görmek görülen ekran ve ekranda görülenlerle yorumlanmakla birlikte genel anlamda kişinin reel yaşamdaki algılama yeteneğindeki gelişmeyi temsil eder ve anlayış seviyesinin yükseldiğine, olaylara daha objektif bakmaya başladığına delalet eder. Denizin üzerindeki lcd ekran televizyonlar aslında zihninizde akan düşünceleri temsil etmekte ve ekranda gördükleriniz zihninizden geçenleri yansıtmaktadır. Gördüğünüz şey eski İstanbul manzaraları, evleri görüyorsunuz ki bu geçmişe ve geçmişin o huzurlu günlerine olan özlemi anlatmakta, çektiğiniz fotoğraflar ise gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir sorun hakkında yeterince derin analiz yapmadığınızı sadece yüzeysel, görünen şeylere dikkat ettiğinizi gösterir.

“Rüyada Ekran Görmek” için bir yanıt

Laptop ekranı görmek
Şu an dargın olduğumuz ve 2 haftadır kardeşinde olan eşim dün gece rüyama girdi, bir bahçede her tarafı çiçeklerle kaplı ve çok güzel bir gülümsemeyle “ben seni terk etmedim ki bunun için gittim” diyerek kendini gösterdi, ben kızdım ve az ileride masanın üzerinde duran laptopa doğru gittim, etrafında olan yaramazlık yapan çocukları kovaladığım sırada eşim aynı görüntüyle yanıma gelerek bilgisayarda bir şeyler yaptı ve günü geldiğinde anlayacaksın diyerek ekranı gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir