Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ekşi Nar Görmek

Rüyada ekşi nar görmek neye delalettir?

Merhaba, rüyamda çok affedersiniz bir nar ağacının altına kakamı yapıyordum, sanıyorum tuvalete yetişmeye vaktim yoktu, çok sıkışmıştım. Tuvaletimi yaparken ağaçtan bir nar düştü, nar kan kırmızı renkte, çok güzel görünüyordu. Kakamı yaparken dayanamadım narı kırdım ve yemek istedim ama nar yenmeyecek derecede ekşi idi. Böyle acayip bir rüya gördüm ki bulunduğum yerde ne bir nar ağacı var nede ben böyle bir şey yaparım. Teşekkür ederim.

Rüyada ekşi nar yemek tabiri

Şengül merhaba, ayıpta olsa, saçma da görünse rüya rüyadır ve çoğu zaman onu kontrol etmek imkansızdır. Önemli olan onun verdiği, vermek istediği mesajı doğru analiz etemktedir.

Rüyada nar ağacı görmek çok iyi anlam taşır ve rüyayı gören insanın bulunduğu çevrede sözüne sadık, güvenilen ve saygı duyulan birisi olduğunu gösterir, o kişinin her zaman iyilik yapması, etrafına yardımcı olmasının beklendiğini belirtir. Rüyada kaka yapmak sağlıklı yaşama ve bir rahatlamaya delalet eder, kişinin sıkıntısından kurtulmasına yorulur. Rüyada nar görmek iyiye yorulur, hayra işarettir, yaşamın sağlık, sıhhat ve bolluk içinde süreceği bir yaşam dönemine girdiğinizi gösterir.

Dikkat ederseniz buraya kadar tüm mesajlar olumlu idi ancak narın ekşi olması aslında sizin bilerek ve isteyerek riskli bir işe giriştiğinizi, hakkınızda dedikodu yapılmasına yol açtığınızı anlatmaktadır. Çünkü rüyada ekşi nar görmek dedikoduya, canınızı sıkacak bir laf duymaya delalet eder. Rüyada ekşi nar yemek veya ekşi nar yediğini görmek kişinin başarılması zor bir işe kalkışacağına ve bundan bir zrar görmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir