Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ekşili Çorba Görmek

Rüyada ekşili çorba görmek neye çıkar?

Ben 21 yaşında üniversitede okuyan bekar biriyim, yurtta ailemden ayrı kalıyorum ve inşallah bu sene okulum bitecek. Ortaokul ve lise öğrencilerine ders vererek harçlığımı çıkarıyorum. Geçen hafta gördüğüm bir rüyanın anlamını öğrenmek istiyorum.

Rüyamda ders verdiğim çocuklardan birinin ailesini gördüm. Çocuğun babası çok zengin. Benim bildiğim bir kaç tane apartmanları var, bilmediğimin daha fazla olduğunu düşünüyorum. Rüyamda akşam ders vermeye gitmişim, ders arasında çocuğun annesi yanımıza gelip “Melih oğlum, sen sıcak anne yemiyorsun, istediğin bir şey varsa siz ders yaparken ben pişireyim” diyor, bende “canım ekşili çorba çekiyor abla” diyorum. Abla yemek yapıyor ve dersten sonra hep birlikte yiyoruz ve ben evden ayrılıyorum. Yemekte 3 – 4 çeşit yemek vardı ama aklımda kalan ve rüyada afiyetle yediğim ekşili çorba isi. Bu nasıl yorumlanır. Teşekkür ederim.

Rüyada ekşili çorba görmek tabiri

Melih merhaba, rüyanı ilk okuduğumda çok duygulandım çünkü bende üniversiteyi hem çalışıp hem okuyarak tamamlamıştım. Birde bunların yanı sıra ders veriyordum. Neyse ki bizim zamanımızda hayat çok kolaydı ve elimize geçen parayla çok rahat yaşıyorduk.

Rüyada ders verdiğini görmek rüyayı gören kişinin reel yaşamında iletişim becerilerini daha çok geliştirmesi gerektiğini ifade eder. Yemek konusunda rüyada yemek görmek sayfasını okumanı rica ediyorum. O sayfada seni ilgilendiren bölüm birileriyle yemek yediğini görmek olmalıdır çünkü ne yediğinden ziyade kimlerle yemek yediğin daha önemlidir.

Rüyada ekşili çorba görmek gerçek yaşamda rüyayı gören kişinin umutlarında bir azalma veya bir hayal kırıklığı korkusu içinde olduğunu temsil eder.

Ekşili çorba içmek rüya sahibin verdiği emeklerin karşılığını şu anda alamasa bile ileride yapacağı çalışmalar ile büyük başarılar kazanacağını gösterirken, ekşili çorba içtiğini görmek bu sayede çok iyi yerlere geleceğine, herkesin takdir ettiği ve çok beğendiği biri olacağına alamet eder.

Ekşili ekşili çorba pişirdiğini görmek kişinin girdiği bir iş, aldığı bir sorumluluk yüzünden şu anda bazı zorluklar çektiğini ifade ederken rüyada ekşili çorba pişirmek öte yandan da zorlukları aşıp büyük kazançlar sağlayacağına, rahat ve huzura ulaşacağına, hayatı boyunca mutlu yaşayacağına delalet eder. Lütfen rüyada çorba görmek rüyada görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Ekşili Çorba Görmek” için bir yanıt

Selamin aleykum gurbanlar. Bende ruyamda Gavs imizi gordum yaninda zevceside vardi. Bizim evdelerdi. Benden ikisi de eksili corba istediler. Daha sonra bizim evde namaz kilip ayrildilar. Sabah uyandigimda icimde bir huzur vardi. Acaba ruyam neye isaret ediyor ? Yorumlarsaniz cok sevinirim selametle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir