Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada El Bağlamak

Rüyada el bağlamak neye çıkar?

İyi günler; rüyamda iki ince vücutlu uzun boylu erkek ile bir toplu kadın ve bir genç kızın benim canımı almaya geldiklerini gördüm. Onlara “son bir kez dua etmek istiyorum” dedim, onlarda izin verdiler, ellerimi gögüs hizamda bağlayıp dua ettim, sonra toplu olan kadın geldi birlikte dua etmek için ellerimi tuttu arkasından  uyandım. Rüyamı yorumlayabilir misiniz? sizden ricam rüyamı sitenizde yayınlamayın, ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada el bağlamak yorumu

Değerli okurum, kusura bakmayın ama sizin rüyanız gibi şımarık, kaprisli isteklere cevap verme imkanımız, söyler misiniz burada babanızın uşağı mı var? yada bir para mı verdiniz de size özel hizmet verelim. İnşallah o gelen kişiler canınızı alır da bu dünya sizin gibi problemli birinden kurtulur. Düşünüyorum böyle bir konuda böylesine kapris yapan birisi gerçek hayatında tanıdıklarına, sevdiklerine veya partnerine ne acılar çektiriyordur. Yahu kardeşim adın yazmıyor, yaşın veya seni tanımlayacak başka bir bilgi de yok, bu şımarıklığın sebebi ne?

El bağlamak elleri göğüs ve karın hizasında çapraz birleştirmek anlamındadır. Tutuklamak ya da birini kontrol altına almak anlamında birinin ellerini ip veya kelepçe ile bağlamak anlamında değildir. Rüyada el baglamak veya ellerini bağladığını görmek pek makbul değildir, yaklaşan bir sıkıntıya işaret eder. Rüyada tanıdığı birinin el bağladığını görmek, rüyada gördüğü kişinin sıkıntıda olduğunu ona yardım etmesi gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir