Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada El Çantası Görmek

Rüyada el çantası görmek neye işaret eder?

Rüyamda çarşı pazar dolaşıp el çantası arıyorum. Bu rüyayı iki kere gördüm. İlkinde hiç bir çantayı beğenemedim. Bir sonraki gün gene bayağı bir çanta bakıp sonunda küçük bir çanta beğendim. Çantanın içine bakıyorum. İki tane taşlı yüzük çıkıyor. Biri pembe diğeri yeşil, ikisini de takıyorum.

Sonra çantadan bilezik çıkıyor, onları da takıyorum. Önce gümüş rengi bilezikler çıkıyor sonra pembe renk. Hepsini takıyorum. Sonra yarısı kullanılmış bir parfüm çıkıyor. Çantayı satın almadan uyandım. Lütfen söyler misiniz bunların anlamı nedir

Kimden: ella
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: canta, yuzuk
Şu anki ruh haliniz: üzgün, umutsuz, kırgın

Rüyada el çantası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada el çantası görmek maddi geleceğiniz hakkında iyi haberler verir, çabalarınızın karşılığını misliyle alacağınızı, maddi anlamda büyük bir rahatlık içinde olacağınızı gösterir.

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Rüyada yüzük takmak, Eğer parmağınıza yüzük takarsanız, bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir.

Rüyada bilezik görmek güzel, faydalı bir işe ve bekarlar evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir.

Rüyada parfüm görmek, yeni bir aşk yaşamak ya da bir sevgi bağını güçlendirecek kimi gelişmeleri ifade eder.

“Rüyada El Çantası Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda annemin evine bir şey almak için gidiyorum ve eve girince kapıyı açık bırakıyorum. Çantamı da kapı girişinde bulunan masanın üzerine bırakıyorum. İçerideki odaya gidip geri döndüğümde sadece çantamın yerinde olmadığını ve alan kişinin apartman kapısından çıkmak üzere olduğunu anlıyorum. Bir yandan da kapıyı açık bırakırken çantamın çalınabileceğini düşündüğüm ama kapıyı kapatmadığım için kendime kızıyorum. Bu kişinin yakalanması için koşarak camdan bağırmaya gidiyorum ancak bu arada daha cama varamadan korkuyla uyandım. 38, Kadın, Evli, Çalışıyor, Mutlu ama stresli.

Rüyanız, reel hayatta daha dikkatli olmanız gerektiğini, bazı hedefler peşinde koşarken elinizdeki imkanların kıymetini bilmek gerektiğini anlatmaktadır.

Selam. ben bu gece rüyamda arkadaşım bana kendi kullandığı çantasını bana verdı, bende arabadan ındırmeden bir arkadısıma verdım, dedım kı “ben istemiyorum gotur sen kullan!” Anlamını bana gönderseniz iyi olurdu! ılk önceden teşekkür edırem!

Merhaba, rüyamda çarşıda dolaşıyorum, çanta bakıyorum, bir dükkana giriyorum, tavanda yukarıda asılı pembe, çok hoş, büyük,sanki iş çantası gibi çanta var. Çantanın kapağında elmas rengi parlak bir taş var. Sonra onun yanında birde bakıyorum onun daha küçüğü aynı model ve renkte “bunu okulda kullanabılırım” dıyorum, alıyorum. Sonra magazadan cıkarken bu kez uçuk somon pembe daha ince narın dikdörtgen taşşız bir çanta “buda kıbar bır cantaymış” diyerek çıkıyorum. Rüyamın yorumu nedir?teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir