Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada El Ele Dolaşmak

Rüyada el ele dolaşmak neye delalettir?

Rüyamda şu an küs olduğum sevgilimle sahil kenarında el ele dolaşıyorduk. Hava soğuktu, çok sert rüzgar esiyordu ama biz hala o soğuk havaya ve rüzgara karşı yine de dolaşıyorduk. Yorumlarsanız sevinirim. Rüyada sevgiliyle el ele tutuşmak ne demek? Teşekkürler.

Rüyada el ele dolaşmak neye yorulur?

Rüyanız, halen sevgiliniz ile aranızda halledilmesi gereken bazı meseleler olduğunu, bunları onunla karşılıklı oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun medeni insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye etmektedir.

Havanın soğuk olması ise aslında senin şu anda gerçek hayatında bir dönüm noktasında olduğunu göstermekte ve vereceğin isabetli karar neticesinde her şeyin daha iyi ve güzele gideceğini temsil etmektedir.

“Rüyada El Ele Dolaşmak” için 2 yanıt

Uzun zamandır sevdiğim birisi var, şu sıra biraz aramız açık, sık sık rüyamda görüyorum onu, geçen gece ikimizi ellerimizi kenetlemiş biçimde elele tutuşarak koştuğumuzu gördüm, ne manaya geliyordur?

Sefa merhaba, gördüğün rüya kafanı fazla taktığın bir meselenin yada olmasını istediğin şeylerin bir yansımasına benziyor. Bundan başka bir anlam çıkarmaya uğraşmamak gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir