Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada El Ele Tutuşmak

Rüyada el ele tutuşmak neye işaret eder?

İlk gördüğüm rüyada, erkek arkadaşım kız kardeşimle masada oturmuş konuşuyor, daha sonra beni görünce bana suratını asıp gidiyor. Bu rüyayı gördükten sonra o gün ayrılık konuşması yaptık, daha doğrusu o ayrılık konuşması yaptı. İkinci gün erkek arkadaşımın abisini rüyamda gördüm, arkasını dönmüş, bürosunda birisiyle konuşuyor ama ben görmüyorum.

Üçüncüsü günde rüyamda yine erkek arkadaşımı gördüm. el ele tutuşmuşuz, ellerimizi birbirine kenetlemişiz, yürüyoruz, onun yüzü gülüyor, mutlu, benimde yüzüm gülüyor, mutluyum, ona dönüp dönüp bakıyorum, elimi sımsıkı tutmuş yolun kenarında gidiyoruz, beni her zaman eve bıraktığı yolda yürüyoruz sonra rüyam bitti. Açıklarsanız çok sevinirim. Rüya detayı: yaşım 29, . öğretmenim, bekarım, bayanım.

Rüyada el ele tutuşmak neye yorumlanır?

Rüyada erkek arkadaşı görmek, erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verirken aynı zamanda kız kardeşini görmüş olmanız gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Erkek arkadaşınız ile ayrılık konuşması yapmanız aranızda kimi halledilmesi gerek kimi sorunlar olduğunu gösterirken onunla el ele tutuştuğunu görmeniz aranızdaki meseleleri bir arada görüşerek çözme isteğinizi, büyük ihtimalle çözeceğini simgelemektedir.

Rüyada el ele tutuşmak görülen kişiyle birlikte yorumlanır ve o kişiyle alakalı bir sorunu çözeceğinizi ya da sıkıntıyı birlikte aşacağınızı anlatır. Yani sevgili ile el ele tutuştuğunu görmek karşılıklı daha anlayışlı davranarak karşınızdaki bir sorunu aşacağını gösterirken, eşiyle el ele tutuşmak onunla ya da ev ile alakalı bir sorunu aşacağınızı ifade eder.

“Rüyada El Ele Tutuşmak” için 7 yanıt

Rüyada bir erkeğin elini tuttuğunu görmek
17 yaşındayım lise öğrencisiyim. Okulumuzun yemeği varmış ama sınıfta hazırlanıyormuşuz. Ben elbisemi giyip ayakkabılarımı başka sınıftan almak için çıktığımda yanıma hiç tanımadığım ama rüyada tanıyormuş gibi olduğum yakışıklı bir çocuk gelip, koluma girip “anlamadım ben, nerede, ne zaman olacak” diyor bunları söylerken elimi tutuyor, ilk normal tutarken sonra parmaklarımızı kenetleyerek tutuşuyoruz. Bunun manası nedir?

Ecem merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında eğitim konusu ve ikili ilişkilerinde bazı sorunlar yaşadığını ve bunların çözümü konusunda birinin desteğini yanında görmek arzunu simgelemektedir.

Rüyada bir kızın elini tuttuğunu görmek ne demektir
Rüyamda yüzünü görmediğim esmer tenli bir kızın elini tuttum. Ama kızın eli o kadar soğuktu ki kendi elimle onun elini sarmaya, ısıtmaya çalıştım. Bu neye işarettir? bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
Takma isim :maviyim
Yaşınız :29
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Memur
Ruh haliniz :Sıcakkanlı

Gördüğünüz rüya reel hayatınızda karşı cins ile iletişiminizde bazı sorunlar yaşadığınızı işaret ederken, aslında bunları aşacak gücün içinizde var olduğunu göstermektedir.

Rüyada sevgiliyle el ele tutuşmak neyi gösterir
Rüyamda sevdiğim ama aramıza mesafe koyduğum sevgilimle el ele tutuşuyorduk.
Ona arkadaşları “hiç aşık oldun mu” diye soruyor o da “oldum ve 4 ay bekledim” diyor. Sonra tam sarılacaktık ağabeyim geliyor. Bu rüyanın manası nedir.
21 yaşında bekar bayanım.

Bir bayana cevap,
Rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir
Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir