Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada El Falı Baktırmak

Rüyada el falı baktırmak neye işaret eder?

Rüyamda, bir erkeğin arkadaşımın el falına baktığını görüyorum. Falcı, arkadaşıma geleceğinin çok parlak , aydınlık olduğunu, böyle bir şeyi daha önce hiç görmediğini söylüyordu. arkadaşım da duyduklarından ötürü seviniyordu.

Ben de el falıma bakmasını istedim. hiç bir şey görmediğini söyledi. bakması için her ısrar edişimde elime bakıp bir şey görmediğini, geleceğimde bir şey olmadığını söylüyordu. Rüyada el falı baktırmak, fal baktırdığını görmek, geleceğimin olmaması ne demek? Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Rüya detayı: 27 yaş , bayan , doktor, bekar

Rüyada el falı baktırmak neye yorulur?

Rüyada Fala bakıldığını görmek, Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir olarak yorumlanır.

Buradan bir arkadaşınızın veya arkadaşlarınızın maceraya atılmak istedikleri fakat sizin bu macera karşısında çekimser kaldığınız yorumu çıkarılabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fal görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada El Falı Baktırmak” için bir yanıt

Rüyamda bir arkadaşım bana fal bakacağını söylüyor ama diğerlerinden farklı olarak parmağıma iğne batırıp kan çıkarıyor, “böyle yapınca işin içine başka şeylerde girecek, kabul ediyor musun” diyor, bende “tamam” dedim. Sonra bana geçmişte kardeşim ve benim karanlıktan korktuğumuzu ve bununla birlikte başka şeylerde söylüyor, şuan hatırlamadığım. Her parmağıma iğne batırdığında arkamda bir şey varmış gibi korkarak bakıyordu, en son bana “cennetten git gide uzaklaşıyorsun” dedi ve uyandım. Bu ne anlama geliyo hemen yorumlayabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir