Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada El Feneri Görmek

Rüyada el feneri görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir mağarada elimizde el feneri ile ilerliyoruz ve bir yere geldiğimizde çok tatlı bir çocuk gösteriyorlar ve “bu senin çocuğun” diyorlar, seviniyorum, çocuğun elinden tutup mağaradan çıkıp geziyoruz, çok mutlu oluyorum. Çocuğun kız ya da erkek olduğunu bilmiyorum. 26 yaşında evli çalışan bayanım, çocuğum yok.

Rüyada el feneri görmek neye yorumlanır?

Rüyada karanlık mağarada yürüdüğünü görmek bilinçaltınızı keşfettiğinin işaretidir.

Rüyada el feneri görmek kendiniz hakkında kimi konularda sorgulama yaptığınızı göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda sizin derin düşüncelerinize ışık tutacak yol aradığınızı gösterebilir.

Rüyada çocuk görmek, çocuk görmüş olmanız, umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğini, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri ifade eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çocuk görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada El Feneri Görmek” için 3 yanıt

Merhaba, 6 yaşında oğlumun rüyasını anlatmak istiyorum, oğlum 1 yaşındayken eşimi kaybettim. Oğlum rüyasında babasıyla beni merdivenden bisikletle çıktığımızı ve el feneri ışığında gittiğimizi ve gözden kaybolduğumuzu görmüş, bize yetişememiş, merdivende oturmuş, acilen yorumlar mısınız? 32, Kadın, Dul, Çalışıyor, kafa karışık

Oğlunuzun rüyası çok değerli bir rüya olup, kendisinin yaşının çok üzerinde bir zekaya sahip olduğunu ve o yaşında bazı sorgulamalar içinde olduğunu, büyük ihtimalle sizi ve rahmetli babasını bir arada görememenin sebeplerini anlamaya çalıştığını ifade etmekte, bazı endişeler ( yalnız kalma korkusu ) taşıdığını temsil etmektedir. Lütfen onu gözlerinden öpün, onunla gurur duyduğunuzu sık sık söyleyin.

Seyir halindeyken tek şeritli bir yol yolun ortasında bir kadın eşyaları var, baktim üzerine 3 siyah yilan gidiyor bende yılanların üzerine el feneri ile ışık tutuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir