Rüyada El Lambası Almak

Rüyada el lambası almak neye işaret eder?

Rüyamda alışveriş merkezinin içinde Migros tarzı bir markette alışveriş yapıyorum. Bir şey alıp kasaya gidiyorum tam emin değilim ama poşetin içinde sebze gibi şeyler vardı, kasaya gittiğimde sıra bana geliyor fakat kasiyer benden arkadakilere geçiyor. İlk önce yanlışlıkla yapmıştır diyorum, bir şey demiyorum. İkinci adamı geçerken kızıyorum “ben bekliyorum burada sen arkadakileri geçiyorsun” diye, kasiyer öbür adamın yüzüne bakıyor, bana cevap vermiyor, sonra kızmaya devam ediyorum, o adamı da geçtikten sonra bana cevap vermiyor. Üçüncü adamın alışverişlerini kasadan geçiyor, oda bayağı şeyler almış ben diyorum “benimkini geçiyor musun” diye cevap yok, bende ödemeden çıkıyorum ama çıkarken sanki poşette sebze değilde nutella varmış hatırladığım kadarıyla.

Çıkarken arkamdan bir kadın “aa olmaz” falan tarzı bir şey diyor. Ben umursamadan parayı ödemeden marketten çıkıp alışveriş merkezinin çıkışına doğru yürüyorum. Sonra tekrar o marketteyim, marketin müdürü benden özür diliyor “hata oldu” diyor, bana bedava indirim veriyor, sanırım indirim 6.5 tl idi çünkü 6.5 tl ye ben diş fırçası alsam mı diye düşünüyordum, ücretsiz gelecek diye ama müdür beni daha pahalı şeylere yönlendiriyordu. El lambası falan gibi ben kararsızca markette geziniyorum rüyam bitiyor burada. yorumunuzu bekliyorum. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada el lambası almak yorumu

Değerli okurum,

Bu çok kıymetli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Gördüğün rüya iki mesaj veriyor.

Rüyada alışveriş yaptığını görmen, rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğini gösterir. Kasa sıra sende olmasına karşılık kasiyerin senden sonrakileri sıraya alması bu kazançlı ve huzurlu yaşamını bozabilecek olayların her an meydana gelebileceğini bilmek, ona göre hazırlıklı ve bilinçli olmak gerektiğini temsil etmektedir. Unutma ki insanlar arasında da bir çok uyumsuz, saygısız, kötü niyetli, kıskanç ya da kötü olanları karşına çıkabilir ve bunlara karşı da her zaman dikkatli ve hazırlıklı olmak lazımdır.

Rüyanın son bölümü ise reel yaşamınızda rahatsızlık duyduğun bazı durumlar olduğunu, bu durumların sende bazı güvensizlik duygularına soktuğunu ve en azından bir özür beklediğini gösterirken, müdürün senden özür dilemesi bu beklentinin gerçekleşeceğini ve bundan mutluluk duyacağını, kendini iyi hissedeceğini göstermektedir. Burada dikkat çeken iki unsur ise diş fırçası ve el lambası olup;

Rüyada diş fırçası görmeniz özel hayatınızda unutmak istediğin bir şey, üzerinizden atmak istediğin bir yük veya bir sır olduğunu simgeler.

Rüyada el lambası görmek güncel yaşamında güzel değişiklikler meydana geleceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir