Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek neye işarettir?

Merhaba, Bugün el öpmek, el öptüğünü görmek konusunda bir rüya yaşadım. Rüyamda eşimle birlikte (Bebeklerimiz yanımızda yoktu) Annanemin eskiden oturduğu evde kalıyorduk. Eşim bir şey almak için geç saatte kuzenine gidiyordu. Daha sonra evde ışıkları açıp evin kapı ve pencerelerini kilitlerken annanem dedem iki teyzem ve eniştelerim geldi. Bana “ışıkların hepsi açık” diyerek ananem kızdı. Sonra salonda oturduk hepsinin elini öptüm. Birlikte aldıkları bir maldan ötürü zarar etmişlerdi, yüzleri asıktı. Ben dayımında para kaybettiğini anlatıyordum onlara. (Dayım gerçekten para kaybetti.) Bu arada gerçek yaşamımda yakın bir tarihte bende büyük bir para kaybı yaşadım. Sonra rüyamdan uyandığımda ezan okunuyordu. Biraz karmaşık bir rüya, rica etsem yorumlar mısınız? teşekkürler. Yusuf.

Rüyada el öptüğünü görmek yorumu

Yusuf merhaba, gördüğün rüya gerçek yaşamında maddi konuların kafanı fazla meşgul ettiğini simgelerken iyi karakterin ve saygılı, alçak gönüllü karakterin ile tüm sorunları aşacağını simgelemektedir. Rüyada el öpmek genellikle saygı, sevgi, iyi karakter, minnet duygularına işaret eder.

Rüyada el öpmek konusunda ilave bilgiler

Annenin elini öpmek, babanın elini öpmek, ağabey veya ablanın elini öpmek, aile büyüklerinden birinin elini öptüğünü görmek güzel ve sıkı aile bağlarına sahip olduğunuzu simgeler. Eşinin elini öpmek evinizde daha mutlu bir yaşam dönemini işaret eder. Tanımadığı birinin elini öptüğünü görmek günlük yaşamınızda saygılı ve ölçülü davranışlarınızın beğeniyle karşılandığını ve yönünüzü değiştirmemeniz gerektiğini simgeler. Ölünün elini öpmek, ölmüş birinin elini öptüğünü görmek günlük yaşamınızda kendini anlatma konusundaki sıkıntılarınızı aşacağınızı işaret eder. Rüyada el öptürmek, el öptürdüğünü, elinin öpüldüğünü görmek çevreniz tarafında sayıldığını, saygın biri olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada El Öpmek” için 9 yanıt

rüyamda ölmüş dedem bana öylece baktı ki, bende ne yapacagımı bilmedigim için dedeme “dede ver elini öpeyim” dedim oda hemen uzattı ve elini öptüm bu ne demektir lütfen acil cevap verin.

derya bende aynısını gördüm rahmetli dedemle mezarlıkta bulustuk baya konustuk gitmeden önce elini öptüm ve çok mutlu olmustu sonra birden yok oldu ve uyandım

rüyamda amcamın elini öpmek için eğildim, ancak amcam elini çekti ve öpemedim, yorumunu ögrenmek istiyorum

Ben sevdiğim çocuğun annesinin ve ablalarının elini öptüm ve sonra masada oturduk. ben bu rüyanın yorumunu bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Rüyamda karı koca öldüler, onlar ahireti anlatırken bir anda kadın babam oldu, babam yaşıyor, babamla göz göze geldık, sonra “baba sen mısın” dedim hoşgeldın dedim, abide diye biri onunlan haber salmış, babam he oyle soyluyorduk demeki babam sendemı ahiretten haber veriyordu ve soyledim o anda babam elinde 2-3 tane güvercın vardı havaya onları saldı komşular bizim evde hamur ve kete yapıyorlardı, sonra bir anda yeşil tatlı bir biber doğradık, bir tanede isırdım bır benda birde baktım kı buyuk bır tepsıyle yemek goturuyorlar, tepsının azı kaplıydı hamsi balık oradan hem hem tabakla aldım hemde yedim tepsiyi goturen kadın benim iki gelinimin 2 side boşandı dediler biri boşanır boşanmaz evlendı diğeride evlendi diye söyledi boyle konuşuyorduk yorum yaparsanız iyi olur.

Rüyamda eşimin anne babası başında gelin duvağı olan bir yaşlının elini öptürüyordu. Daha sonra eşim telefonla beni arayarak “arkadaşını veriyorum, sevgiliyiz biz” dedi bunlar ne anlama gelir?

Babamlar amcamlarla kavga etmişlerdi. Bizde yurt dışında yasadigimiz için hiç görüşmüyoruz. Dün gece rüyamda onlarının ellerini öptük bizlere hoş geldiniz dediler. Bunlar ne anlamına gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir