Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada El Resmi Görmek

Rüyada el resmi ne demektir?

Bu rüyadan çok etkilendim. Yorumlarsanız çok memnun olacağım. Yeni taşındığımız bir evde, tanımadığım bir arkadaşımla koridorda dururken, arkadaşım duvarda elektrik prizinin yanında, kalemle silik bir şekilde çizilmiş, parmakları tombul bir el resminin (elin üst yüzü) olduğunu gösteriyor ve bu şeklin cinler tarafından çizildiğini söylüyor. “Evinize cinler girmiş” diyor.

Ben “çocuklar çizmiştir” diyorum. Arkadaşım “hayır bu sembolün sahibini tanıyorum, bak duvarın alt tarafında da 4 – 5 şekil daha var” diyor. “Seni bu şekillerin sahibine götüreceğim” diyor. Bir odaya giriyoruz. Odada bir çalışma masası ve misafir koltukları var. Misafir koltuklarına oturuyoruz. Çalışma masasında gri ceketli biri oturuyor. Arkadaşım bizi tanıtırken bu ” bu arkadaş saygıdeğer biridir, eşi 20 yıldır tanınmış bir firmanın şehrimizdeki temsilcisidir” diyor. Şahısta “siz o eve yeni taşınmışsınız, orada olanlar sizden önceki sahipleriyle ilgilidir. O şekilleri ben sildireceğim sizi bir daha rahatsız etmeyecekler” diyor.

Bende “akşamları uyandığımda koridora çıkınca etrafımda bunları hissediyordum, çevremde parlak ışıklar şeklinde dönüp kayboluyorlardı” diyorum. Ve yanımdaki oğlum korkmasın diye devamını anlatmıyorum. Masada duran şahısla birlikte dışarı çıkıp sahile doğru yürüyoruz. Arkadaşım ve bu şahıs bizden önde yürüyor ve bir şeyler fısıldaşıyorlar. Arkadaşım bu şahısa 100 dolar olduğunu tahmin ettiğim bir para veriyor. Bende “bu parayı benim adıma niye verdin, şimdi aynı miktar parayı benim sana iade etmem gerekiyor” diye içimden düşünüyorum. O anda yanıma geliyorlar arkadaşım bana “senden çok hoşlanmış” diyor. Bende “hoşlanmış kelimesi erkek için kullanılmaz, bu herhalde Gay” diye düşünüyorum. Bu şahıs önümüzden kırıtarak yürüyor. Apartmanın giriş kapısına geldiğimizde, yanına gidip “ben seni çok sevdim, bu devirde senin gibi neşeli ve şen bir kişi bulmak çok zor” diyorum ve uyanıyorum.

Kimden: Havadis
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:40
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: sıkıntılı
Anahtar kelimeler: tombul el, cinler, çalışma masası, misafir koltukları

Rüyada el resmi görmek tabiri

Duvarda gördüğünüz el resmi yapacağınız bir işte dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmektedir. Bakınız resim yorumu.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek yaşamınızda tanışacağınız kişiler ya da yapacağınız işlerde çok dikkatli olmanız gerektiğini, .evrenizde bir tehlikenin mevcut olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir