Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada El Yazısı Görmek

Rüyada el yazısı görmek ne demektir?

İyi günler, rüyamda aynada kendi bedenimi görüyorum, bedenimin üst tabakası sarı ama altta görünen renk bembeyaz, bedenimin sağ sol taraflarında annem babam ve diğer tarafta babaannemin isimleri soy isimleri ve rakamlar el yazısı ile yazılmış.  Rüyamda bu yazıların Allah tarafından yazıldığını düşünüyorum rüyada öyle uyandım yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada el yazısı görmek yorumu

Zehra merhaba, rüyada yazı görülmesi durumunda iki önemli faktöre dikkat etmek gerekmektedir. Birinci ve en önemli unsur ne yazılı olduğudur ki senin rüyanda aile büyüklerinin isimlerinin yazıldığını görüyorsun ve bu senin gerçek hayatında ailenden aldığın değerlerin farkında olup, onların değerini bilmek gerektiğini temsil etmektedir.

İkinci önemli unsur ise yazının ne ile ya da nasıl yazıldığıdır.

Rüyada el yazısı görmek kendini ifade gücünüzü ve yaratıcılığı temsil eder.

Sen rüyanda bu yazının Allah tarafından yazıldığını düşünüyorsun ama bunu bizler bilemeyiz.

“Rüyada El Yazısı Görmek” için 2 yanıt

Elinde sayılar görmek
İyi günler, geçen gün rüyamda sol elimde 16, sağ elimde ise 20 sayısını gördüm. 1 gün sonra ise “izlediğim televizyon programında 16. ve 20. sayfalara dikkat ederek” diyordu, acaba ne olabilir, bu bir tarih mi saat mi yoksa başka bir şey mi? merak içerisindeyim, yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada sol el hikmet bilmek, iyilikseverlik ve iyi şeylere layık olmayı temsil eder. Sol elindeki 16 sayısı ise masum, saf, güvenlik açığı simgeler ve hassasiyet işaret eder. Rüyada sağ el görmek atik, tetik çevik ve kuvvetli olmayı, yani erkekliği ve adam olmayı temsil eder. Bu elindeki 20 sayısı ise gerçek yaşamınızdaki bir duruma, bir olaya farklı bir bakış açısıyla bakmanız gerektiği yönünde uyarıcı mesaj olabilir. Lütfen rüyada el sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir