Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada El Yazması Kuran Görmek

Rüyada el yazması Kuran görmek neye çıkar?

Rüyada el yazması Kuran görmekRüyamda camideyim sevdiğim kızı görüyorum, sevdiğim normalde kız türbanlı değil ancak camide türbanlı. Derken şu an görüşmüyoruz tabi neyse camide bizim gibi birileri var, sanki kuran kursu gibi, ben konuşmuyorum tabi, dargınım ona, önümde kitaplar var, toplarken Kuranı Kerimi görüyor şaşkınlık içerisinde “el yazması Kurani kerim” diyor “bunu görmem gerekiyor” diyor, ben oralı olmuyorum cevap vermiyorum, oda bana türbanına açıyor saçlarına bakıyorum “bunu senden başkası” yada “başka biri görmez” veya “yapmam” diyor, rüyam bu kadar, 1 gün sonra artık benimle görüşmek istemediğini açıkladı. 28, Erkek, Bekar, Özel güvenlik

Rüyada el yazması Kuran görmek yorumu

Ferhat merhaba. Gördüğün rüya çok derin anlam taşıyan bir rüyadır ve biraz da risk alarak inandığım bu yorumu yazıyorum. Kabul edip etmemek tamamen sana kalmıştır. Kabul edersen bana bir dua, teşekkür etmen yeterli, kabul etmezsen “bu adam amma sallıyor” der geçersin.

Görmüş olduğun gerçek hayatta rüya sevdiğin kızı daha muhafazakar görmek istediğini ( sanki kapanmasını istemek şeklinde) ama o kızın senin düşündüğün ya da sandığından çok daha mükemmel, çok daha iyi bir insan, mükemmel bir inanan olduğunu ve şekilden ziyade öze daha fazla önem vermen gerektiğini temsil etmektedir. Öte yandan genel anlamda el yazması görmek umutları, hayalleri, hedefleri ve arzuları temsil eder.

“Rüyada El Yazması Kuran Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda Bir Cin Elimdeki Kuran ı Kerim Kitabını Alıp Yakmak İstiyor Ben Vermemek İçin Uzun Süre Direniyorum Fakat Bir Süre Sonra Gücsüz Kalıyorum Ve Allaha Yalvarıp Ondan Bana Yardım Etmesini İstiyorum. Uzun Süre Dua Ediyorum, Sonra Cin Kitabı Bırakıp Gidiyor Ve Kuran ı Kerim Kitabına Sıkıca Sarılıp Uyuyorum. Rüyayla Gerçek Arasında Gidip Geliyorum. Ruh Halim (Sakin, Huzurlu). 32, Erkek, evli, bilişim.

Rüyada bir cin görülmesi rüyayı gören kişinin hayatının bir sebeple alt üst olduğunu temsil eder. Cin ile aranızda geçen konuşmalar ve olaylar ise alt üst olan hayatınızı Allah’a sığınıp, ona yakarıp, ondan yardım isteyerek, hayırlısı ile yoluna koyacağınızı temsil etmektedir.

Rüyamda camide babamla esimin yengesi “sana buyu yapıldı, okumak zorundasın oku” diyorlar, seccade yayılı üstünde beyaz kağıt açıldıkça peygamberimizin ismini allahu teala ismi ve euzu besmele gorup okuyunca diğer ayetler kuran yazısı geldi okuyamadim ağlayarak uyandım.

Murat merhaba, gördüğün rüya bulunduğun ortamda büyü gibi konuların fazlaca konuşulduğunu ve bu durumdan etkilendiğini ifade etmektedir. Lütfen büyü nedir sayfasını okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir