Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ela Göz Görmek

Rüyada ela göz görmek ne demektir?

Merhaba, ben bir rüya gördüm ve çok etkilendim merak ediyorum, yorumu ne olabilir?
Eski bir evde oturuyorum, karşımda 30 yaşlarında kıvırcık saçlı ela gözlü bir adam var, sonra bir beyaz güvercin geliyor onun omzuna konuyor. Sonra o adamı ben mezarda goruyorum. Sonra kuş benim üstüme doğru böyle sevimli bir şekilde sıçradı, sonra koltuğun üzerinde durdu.

Bende onun kafasını sevdim ve gözlerini kapadı severken, ne anlama geliyor? gerçekten merak ettim.

Rüyada ela göz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ela göz görmek, ela gözlü birini görmek, kararsızlığı simgeler. Arkadaşınız, ortağınız ya da grubunuzda karar vermekte zorlanan biri olduğunu ve onun bu durumunun sizi zora soktuğunu simgeler.

Rüyada ela gözlü olmak, ela gözlü olduğunu görmek, bir durum, olay ya da kişi hakkında karar vermekte zorlandığınızı ancak bu kararı bir an önce vermeniz gerektiğini simgeler. Adeta “en kötü karar dahi kararsızlıktan iyidir” deyimini hatırlatır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada göz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada ela göz görmek teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını bir arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda ela göz görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir