Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Elbise Denemek

Rüyada elbise denediğini görmek neye işarettir?

Rüyamda Fethullah Gülen‘e benzeyen beyaz saçlı yaşlı bir adam, eşim ve tanımadığım kişiler bir evdeyiz. Evin odasının birinde satıcı kızlar var. Ben turuncu bir elbise deniyorum. Önce bej bir elbise gözüme takılıyor. Satıcı kızların önerisiyle turuncu kısa kollu ve dizime kadar olan elbiseyi deniyorum. Elbise pek hoşuma gitmiyor. Yaşlı adam da bakışlarıyla pek onaylamıyor. Zaten buna benzeyen elbisem var diyorum.

Yaşlı adam memleketine gitmiş. Üç yaşlarında kız çocuğunu da bize emanet etmiş. Odaları labirent gibi olan bir yere taşınıyoruz. Etrafında dağlar var, manzarası güzel. Sonra aniden odaları daha çok labirent gibi olan başka bir tek katlı eve taşınıyoruz. Ablam var. Onunla evi dolaşıyoruz. Ev benim hiç hoşuma gitmiyor. Oldukça sıkıntı duyuyorum. Pencereden bakınca koca bir dağ kütlesi eve çok yakın diğer taraftan binalar biraz uzak. Keşke önceki evde kalsaydım diyorum. Odaları düzensiz ve labirent gibi. Arka oda salonmuş. Bir iki iç içe küçük odaları var Eşyaların bazıları çocukluğuma ait bazılar yeni. Ev karmaşık ve düzensiz. Mutfağı dar ve uzun arka odasından da mutfağa bir geçiş var. Çocuk buralarda sıkılmadan oynar diyorum.

Mutfakta bulaşık yıkamaya başlıyorum. Önceki oturanlara ait mutfak eşyaları var. Her şeyi içimden atmak geliyor. Minik saklama kapları var. Kirli beyaz üzerinde minik çiçek desenleri var. Atmayı sonra saksı gibi falan kullanırım diyorum. Evden çıkıp merdivenlerden dama geçiyorum sanki evin birkaç girişi var gibi. Dışarı kalabalık Annem birden bağırıyor. Yaşlı amcanın emanet ettiği kız çocuğu kaybolmuş. Çocuk geri geliyor rahatlıyoruz. Ancak kız çocuğu biraz çirkin geliyor bana.

Rüyada elbise denemek neye yorulur?

Rüyada elbise denemek, kıyafet denediğini görmek gerçek yaşamınızda yeni bir durumla karşı karşıya olduğunuzu ve bu duruma nasıl uyum sağlayacağınız konusunda endişeleriniz olduğunu gösterir. Deneme sonunda beğendiğiniz kıyafeti bulur ve giyerseniz, bunun anlamı yeniş durum karşısında kendinizi hazır hissettiğinize yorumlanır. Karar vermezseniz, hazır olmadığınıza tabir edilir. Ancak denediğiniz elbisenin renginin turuncu olması, karşı karşıya olduğunuz bu yeni durum karşısında tutkularınıza tutsak olmadan, mantıklı davranmak gerektiğine yorumlanır. Çünkü turuncu renk tutkuların sembolüdür.

Rüyanızda gördüğünüz yaşlı adam sözünü tutmak, sözünde durmak gerektiğini ifade eder. Size emanet ettiği kız çocuk ise şu anda birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır.

Rüyanın en ilginç bölümü bilmediğiniz, labirent gibi eve taşınmak olup, rüyada bilmediği bir eve girmek, ahirete işarettir, Bu yaşamın günlük karmaşası karşısında ahireti unutmamak gerektiğini hatırlatır. Rüyanızda bulaşık yıkamanız, bulaşık yıkadığını görmek pişmanlık anlamına gelir, bir şeyin pişmanlığını yaşadığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyafet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elbise Denemek” için 2 yanıt

Rüyada elbise denediğini görmek
Mağazada giysi deniyorum. Daha öncede bu rüyayı görmüştüm. Bacakları yırtık siyah bir pantolon var elimde bu tamir olur mu diyorum. Olmaz diyorlar Bir de elbise var onarılmaz diyorlar. Mağazada da fazla giysi yok. Oradan çıkıp çalıştığım iş yerine gidiyorum. İş arkadaşlarım var nöbet tutuyorum. Bir otobüse biniyorum Üniversiteden arkadaşımı ve iş yerinden arkadaşımı görüyorum. Yanımda oğlum da var Elimde havuç ve muz var. Oğluma vermeyi düşünürken iş arkadaşım havucu alıyor.
Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :
Ruh haliniz :karışık
Anahtar kelimeler: rüyada elbise denemek, siyah pantolon

Rüyada elbise denemek, elbise denediğini görmek, gerçek yaşamınızda yeni bir durumla karşı karşıya olduğunuzu ve bu duruma nasıl uyum sağlayacağınız konusunda endişeleriniz olduğunu gösterir. Deneme sonunda beğendiğiniz kıyafeti bulur ve giyerseniz, bunun anlamı yeniş durum karşısında kendinizi hazır hissettiğinize yorumlanır. Karar vermezseniz, hazır olmadığınıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir