Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Elbise Dolabı Görmek

Rüyada elbise dolabı görmek neye çıkar?

Rüyada elbise dolabı görmekBen yıllar önce gençlik yaşlarımda gördüğüm bir rüyayı hala çok iyi hatırlıyorum çünkü bu rüya benim için ilginç deneyim idi. Bazı arkadaşlarım bu rüya sebebiyle uzun süre benimle alay etmişler ancak sonra benimle alay ettikleri için pişman olmuşlardı. O yıllarda okulla birlikte 2 günlük bir hafta sonu kampına gidecektik, çadırda kalıp doğa ile baş başa iki gün geçirecektik. Bu geziye bir veya iki hafta kala bu rüyayı görmüştüm.

Bizim yaklaşan kamp için hazırlık yapmam gerekiyordu ve rüyamda elbise dolabını açıp, götüreceğim kıyafetleri çıkarmak istedim, dolabı açtığımda ne göreyim, dolap bomboş. Anneme seslenerek dolabımın neden bomboş olduğunu? kıyafetlerimin nereye gittiğini sordum. Annemde bana “saçmalama Oğuz, kıyafetlerin dolabında duruyor, kıyafetler nasıl başka bir yere gidebilir?” diye cevap verdi. ben ısrarla “ama anne dolap bomboş, hiç bir kıyafetim burada yok” dedim.

Sabah kalktığımda rüyamı annem ve babam ile paylaştım. Babam bu rüya kampa gidemeyeceğimizi, kampın bir sebeple iptal olacağını söyledi. Bu rüyayı ve babamın söylediklerini okulda arkadaşlarımla paylaştım. Tüm arkadaşlarım bana güldü “baban falcı mı? bize de bakar mı?” diye dalga geçtiler. Bu olaydan bir kaç gün geçmişti ki ilçede büyük bir orman yangını oldu, kamp yapacağımız alan tamamen yandı ve tabii bizim okul kamp gezisi de iptal oldu. Yıllardı bu rüyayı ve olanları hep hatırlarım.

Rüyada elbise dolabı görmek yorumu

Sevgili Oğuz, hakkında bilgi vermeyi unutmuşsun, şu anki yaşın kaç, bu rüya kaç yıl önce görüldü belli değil. Ancak bu ve buna benzer binlerce örnekle karşılaştım. Bunlar yaşamın tesadüfleri de olabiliyor gerçekten kişiye mesajda verebiliyor. Olup biteni sonradan yorumlamak kolay ama önemli olan öncesi.

Rüyada elbise dolabı görmek kişinin yaşam tarzında bir değişikliğe delalet eder, yeni kıyafetler alacağına veya evini değiştireceğine işaret eder. Rüyanda elbise dolabı almak, yeni bir elbise dolabı aldığını görmek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda küçük fakat ailesini çok sevindirecek bazı  eşyalar satın alacağına rivayet edilir. Rüyada elbise dolabı temizlemek, elbiseleri asmak, dolabı düzenlediğini görmek uğraştığınız işte başarılı olacağınıza işaret eder. Rüyada boş bir elbise dolabı görmek rüya sahibinin reel yaşamında bir değişikliğe çoğu zaman iyiden kötüye gidişe, zarara uğramaya, bir kayba delalet eder. Rüyada kıyafet çıkarmak sizin gerçek duygularını açığa çıkarmaya karar verdiğinizi simgeler. Bu rüyanın kişinin iç dünyası ile de bağlantısı olabilir, yaşam konforu konusundaki beklentileriniz hakkında bilgi verebilir.

“Rüyada Elbise Dolabı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda erkek arkadaşımın ailesi bize geliyor ama erkek kardeşimi erkek arkadaşım olarak görüyorum. Sevgilimin babası beni gormesin diye dolaba saklaniyorum, adam gelip dolabı açıyor beni goruyor bana bir sey demiyor ama sevgilime gitmemi istediğini söylüyor. Sabah uyandigimda korkmustum ilk kez bu kadar korkarak uyandım. 25, Kadın, flört, Öğrenci.

Caci merhaba, bu rüyadan bir mesaj beklenemez çünkü tamamen senin içinde bulunduğun kafa karışıklığını yansıtmakta, erkek arkadaşınla ilişkindeki sorunların kafanı tamamen meşgul edip adeta başka bir şey düşünemez hale getirdiğini temsil etmektedir. Sakin olup, olayları objektif değerlendirip, bu stresten bir an önce çıkmazsan hiç bir şeyi değiştiremez, iyiye gidemezsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir