Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek neye çıkar?

Rüyamda pullu ve güzel mavi yada turkuaz renginde bir elbise giyiyorum, belinde de bir kırmızı kurdele var, elbiseyi evde deniyorum, aynaya bakıyorum, elbise uzun “biraz kestirelim” diyorum ve “bu kardeş kuşağının elbisede ne işi var” diyorum birisi de “bu eski bir gelinlik aslında, eskiden böyle gelinlikler varmış” diyor. Bu ne demek oluyor? 17 yaşındayım,bekarım ruh halim karışık Öğrenciyim,

Rüyada elbise giydiğini görmek yorumu

Berna merhaba. Rüyada elbise giymek genel olarak yaşamın kadınsı tarafını temsil eder, bir kadın için bu kadınsı bir bakış açısını, kadınlığını özgürce ifade etmek arzusunu gösterirken elbiseyi giyen bir erkek ise bu onun özel dünyasında bir sorgulama içinde olduğunu işaret eder. Bu aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendini bazı konularda güvensiz hissettiğine yorumlanır.

Elbisenin pullu olması ve belinde kırmızı kurdele olması hakkınızda bazı önemli bilgiler sunmakta ve huzur ile macera arasında bir seçim yapmak veya aralarında dengeyi iyi kurmak gerektiğini işaret etmektedir. Çünkü kırmızı kurdele macera dolu, hareketli yaşam simgeler. Buna karşılık mavi ve turkuaz renkler ise huzuru temsil eder.

Rüyada aynaya bakman reel hayatında çevrendeki insanlara karşı daha ılımlı, daha anlayışlı olmanın sana fayda sağlayacağını, özellikle insanlara ters cevap verme huyunu terk ettiğin zaman artık o insanları kırmayacağını ve onlarla olan dostluğunu kaybetmeyeceğini temsil ederken, o elbisenin aslında eski bir gelinlik olduğunu öğrenmiş olman ise insanları kırmaya devam edersen mutluluk, pozitif olaylar ve güzel gelişmelerden mahrum kalacağına işaret etmektedir.

“Rüyada Elbise Giymek” için 2 yanıt

Rüyada kırmızı elbise giymek
Merhaba, ben rüyamda kırmızı bir elbise giymişim, yerlere kadar uzayan bu elbisenin içinde eski sevgilim ile el ele ve çok mutlu olduğumuzu gördüm, sanki düğün, nişan gibi bir davete gitmişiz. Sonra eski sevgilimle sabaha kadar arabayla dolaştık, çıplak ayakla kumlarda yürüdük, çok güzeldi. Bu rüyam ne anlama geliyor? yorumlar mısınız rica etsem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir