Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Elbise Kısaltmak

Rüyada elbise kısaltmak neye işarettir?

Merhabalar. Bu site için size çok teşekkür ederim öncelikle. Rüyamda, bir kutlama, düğün gibi bir şey için elbise aldım fakat üstüme olmadığını ve kısaltmak gerektiğini söylediler. Bende teyzeme “yapar mısın” diye sordum ve ölçü almak için etek uçlarıma iğneleri takmaya başladı. İşini bitirince odaya ailemin yanına girdim, oturup kalkarken çok canım yandı ve bacağıma baktım iğneyi eteğe tutturup sonra bacağıma batırmış. “Teyze neden böyle yaptın” dedim “başka çözüm bulamadım böyle gerekliydi” dedi ve bacaklarımdan bir avuç dolusu iğne çıktı.

Hepsini tek tek ben çıkardım ama hiç canım acımadı sadece ufak ufak izler kaldı bacaklarımda. Şimdiden teşekkür ederim iyi günler. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada elbise kısaltmak tabiri

Rüyada elbise almak gerçek hayatınızda bazı yeni durumlara veya role ayak uydurmak için çalıştığınızı gösterir. Sizin yeni bir öz eleştiri üzerinde uğraştığınıza da yorumlanır. Aldığınız elbise üzerine uymuyorsa veya düzeltilmesi gerekiyorsa o güvensizlik hissi anlamına gelir.

Rüyanızda almış olduğunuz elbisenin üzerinize olmadığı, boyunun kısaltılması gerektiğini görmüş ve bunun için teyzenizden yardım istemişsiniz. Bunun manası ise gerçek hayatınızda bir konu hakkında endişeleriniz olduğu ve bunu çözmek için birilerinden (rüyada teyze olarak temsil edilmekte) destek beklediğinizi göstermekte ancak rüyadaki diğer olaylar ise bu gibi durumlarda aslı olanın kendine güvenmek, içindeki gizli kalmış gücü açığa çıkarıp, kendi başının çaresine kendin bakmak gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyanız ile ilgili olarak elbise rüya yorumu sayfasını okumak ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir