Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Elbise Silmek

Rüyada elbise silmek neye işarettir?

Rüyada elbise silmekSelam yorumcu, ben bugün rüyamda Azrail’i gördüm, eski evimizde bir elbise siliyordum sanırım elbiseme kahve dökülmüş lekeyi çıkarmaya çalışıyordum, o sırada kapı çaldı, kapıyı açtım, kimse yoktu, çıktım dışarı baktım uzaktan siyah elbiseyle Azrail geliyordu elinde de orağa benzer kesici alet vardı, benim tarafa geliyordu, ben çok korktum ve elime bir şey aldım ve açılmasın diye bu şeyi kapının arkasına sıkıştırdım ve yanındaki büyük tahta parçasının altına saklandım, Azrail içeri girdi, ona tam arkadan vurmak istedim rüyam sona erdi.

Biraz çocuk rüyası gibi olabilir ama fikirlerinizi bekliyorum, nasıl yorumlarsınız? 27, kadın, bekar, ev kızı.

Rüyada elbise sildiğini görmek yorumu

Nilgün selam, görmüş olduğun rüya senaryo çaresizlik olarak nitelen bir olaylar zincirinin yansımasıdır. Yani kişi çaresiz olduğunu bile bile bir şeyle mücadele ettiğini görür sizin Azrail’den kaçmak isteğiniz gibi.

Rüyada Azrail’i görmek, hiçte sanıldığı kadar korkutucu anlam taşımaz ve kişinin manevi açıdan iç huzura erdiğini ifade ederken aynı zamanda mutlu ve sağlıklı bir yaşamın onu beklediğini simgeler.

Rüyada elbise silmek  rüyayı gören kişinin kendini kötü ve güvensiz hissetmesine yol açan aldığı kötü bir haberin etkilerinden kurtulmaya çalıştığını temsil eder. Bu işlem sonucu elbise tam olarak temizlenirse bu olumsuz etkiden kolayca uzaklaşacağına işaret eder. Elbise sildiğini görmek bazı yorumculara göre yeni bir başlangıcın işaretidir.

Rüyada leke görmek tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar yaşamak anlamına gelir. Leke lekeyi silmeye çalışmak başka insanların sıkıntılarıyla uğraşmak anlamına gelir.

Rüyada kapı sesi duymak rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında ona sunulan fırsatların farkında olmadığını simgeler, hayatında yeni bir aşamaya girmek üzere olduğunu ancak gerekli adımı atmak için son bir şey daha yapması gerektiğini işaret eder. Rüyada kapı açtığını görmek insanın yaşamını oldukça etkileyecek, onun için çok önemli bir konuda bir adım atmak, karar vermek ya da çalışmaya başlamak üzere olduğunu ve bunun gerginliği ile birlikte tatlı bir heyecan duyduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir