Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Elde Bozuk Para Görmek

Rüyada elde bozuk para görmek neye delalettir?

Rüyamda babamla beraber hiç tanımadığım bir eve gidiyorum. Babam orada kalacağını söyleyerek ben dışarı çıkıyorum. Evin kapısından çıkarken elim bozuk para ile doluyor. 150 kuruşlarla. Ben geri dönüp babamı çağırdığımda babam ve dayım (ben çıkınca gelmiş) kapıda dururken ben bodrum kattan bir ses duyuyorum eğilip baktığımda kıvırcık saçlı esmer bir kız çocuğu.

Bana paraları kaynatmamı söylüyor. elinden biri tutmuş ama o duvarın arkasında. bana sadece paraları kaynat dedi. Merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler. Bayan , ev hanımı , evli.

Rüyada elinde bozuk para görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada elde bozuk para görmekRüyanız, henüz kendinizi tanımayı tamamlayamamış olduğunuzu ifade etmektedir. Elinizdeki parayı harcama, yönetme konusunda yetersiz olduğunuzu ifade etmektedir. Rüyanızda gördüğünüz kız çocuğu bunu simgelemektedir. Rüyada para görmek kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine işarettir. Rüyada bozuk para görmek küçük bir miktar yardım yapacağınızı gösterir. Rüyada masum yüzlü çocuk görmek çocuksu saflığa, narinliğe ve çocuksu yaramazlığa işaret eder. Hayatı biraz daha ciddiye almanız gerektiğini anlatır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elde Bozuk Para Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ölen babamın bana bozuk para verdigini gördüm “bu paraları alıp ölmüş amcama vermemi” söyledi, ben amcama giderken yolu kayıp ettim, aradım sonra buldum, sonra babam gelip benden para istedi, kağıt para verdim “yetmez, biraz daha ver” dedi, bir daha verdim “yetmez” dedi ve kayboldu.

Sevgi merhaba,
Gördüğünüz rüya reel hayatınızda hiç ummadığınız bir yerden ya da birinden küçük bir maddi kazanç sağlayacağınızı, elinize para geçeceğini simgelerken aynı zamanda maddi konularda daha dikkatli olmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada bozuk paraları elimde tutuyorduk.Karşımda genç kız ve erkek vardı.Bir ara yere düşer gibi oldum o sırada bozuk para boğazıma takıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir