Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Elde Çıplak Bebek Görmek

Rüyada elde çıplak bebek görmek nedir?

Adım Fatih, 24 yasındayım, teknikerim, işsizim, bekarım. Rüyamda odamda kimi insanlar olduğunu biliyorum ama insanları görmüyorum, birinin elinde çıplak bir bebek vardı. Ben yatağımda uykudan uyanıyorum sanki bana gösteriliyor özellikle bu bebek. Elinde bebek olan insan erkekti sanırım geniş vücutlu yüzünü görmedim ellerinde bebek yan duruyordu. 2 el büyüklüğünde göğsünün arasından tutulmuş dik tutmuyordu yere paralel tutuyordu bebegi, kız çocuğu gibiydi sanırım yeni doğmuş bir bebek. İlginç bir şekilde bakıyordum, bak der gibiydi o insan bana.

Rüya ayrıntıları : çıplak bebek, insanlar, geniş vücutlu erkek, kız çocuğu görmek.

Rüyada elde çıplak bebek görmek yorumu

Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakinligi ve yeni baslangiclari belirtir. Bebekler içinizdeki, incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi ve bozulmamış temiz ahlakınızı gosterir. Ruyada bebek gorurseniz bu sizin kendi içinizde gizli kalmis degerlerinizin ve potansiyelinizin farkında oldugunuzu gosterir. Kendinizin bir bebek sahibi oldugunu gorurseniz bu ayni zamanda bir projeye imza attiginizi ve yepyeni planlariniz oldugunu gosterir, bu ruya ayni zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katilacaginiz bir toplantiya delalet eder. Zenci bebek ise bu gelişmelerin sizi çok şaşırtacağını işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elde Çıplak Bebek Görmek” için 3 yanıt

bende rüyamda çıplak bir kız bebek gördüm akrabamızın ama bana bırakmışlar ben onu giydiriyordum ağlıyodu susturmuştum

Ruyamda teyzem bir erkek bebek dogurmustu ama bembeyaz sacsiz guzelmi guzel ciplakbi bebekti. Bana dediler ki bebegi kundakla birisi gelecek ona ver. Aglayarak kundakladim bi jandarma geldi tek basinaydi. Oda agladi ama benden almadan ben aglayarak uyandm… hala etkisindeyim.

Teyzenin erkek bebek doğurması onun hakkında hayırlı gelişmelere işaret etmektedir. Onun bebeğini kundaklaman ise aslında senin tehlikelere karşı güçlü bir sezi yeteneğin olduğunu simgelerken, bu yetenek ile her zaman kendini ve aileni koruyacağınızı temsil eder. Rüyada jandarma görülmesi kişinin güven ve emniyet içinde olduğuna işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir