Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Elek Görmek

Rüyada elek görmek neye çıkar?

Rüyamda komşumuzun apartmanının içindeki merdivenlerden elimde bir elek ile çıkıyordum, hatta hızlı hızlı çıkıyordum eleği komşumuza yetiştirmem gerekiyormuş aynı zamanda da işiyordum ve arkamda sevgilim vardı, sizce bu ne anlama gelir? 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada elek görmek yorumu

Eda selam, rüyada merdiven çıkmak güzel bir iş yapıp, daha fazla itibar, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır. Merdiven çıkmanız enerji ve canlılık işaret eder. Bu rüya alternatif olarak daha başarılı olmak için kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmanız gerektiğini ifade edebilir. Elinde taşıdığın elek ise hedeflerine giden yolda dikkatli olmak gereken bir durum olduğunu simgelemektedir çünkü rüyada elek görmek dikkatli olmaya işarettir, bir şeyi ince eleyip sık dokumak deyimini hatırlatır. Bir şey elediğini görmek hayatınızda seçici olmaya ve bir takım şeyleri ayırmaya yorumlanır. Elek ile un elemek Hayatınızda olan şeylere hakim olmaya işarettir.

Rüyada işemek, işediğini görmek makbul bir rüya olup aynı gerçek hayattaki gibi rahatlama, feraha erme, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada açık bir şekilde işemek yani etraftakilerin sizi işerken görmesi gireceğiniz bolluk döneminde dikkat çekmemek gerektiğine yorumlanır. Yani mütevazı davranmak, kavuşacağın bolluk, bereket, maddi anlamda iyileşmeyi çevrenize fazla yansıtmamak, kem gözlerden veya seni çekemeyenlerin kötü bakışlarından uzak durmaya işaret etmektedir. Arkanızdan sevgilinizin gelmesi ise yukarıda bahsi geçen başarı, rahatlama, sıkıntılardan kurtulma konularının onunla ilgisinin olduğunu belkide bunları birlikte yapacağınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir