Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Elektrik Kablosu Görmek

Rüyada elektrik kablosu görmek nedir?

Merhaba, dün gece gördüğüm rüyamda elektrikli sobanın kabloları ayağıma dolaşıyor ve elektrik çarpacak diye çok korkuyorum. Bu rüya neyi anlatmaktadır? Ev hanımıyım, evliyim, 29 yaşındayım. Rüya temaları: elektrik çarpması, elektrik sobası, elektrikli soba

Rüyada elektrik kablosu görmek nedir?

Duygu merhaba, rüyanız bazı beklentileriniz olduğunu, sıcak bir gelişme olmasını beklediğinizi fakat bunun yaşamınızda bir karmaşaya yol açtığını işaret etmektedir.

Rüyada kablo görülmesi ilişkinizdeki bağımsızlığınızı ifade eder. Kendinizi sıkıştırılmış ve kıstırılmış hissettiğinizi anlatır. Eğer kablo kesilmişse sizi geriye götüren bu ilişkinizden yakın zamanda kurtulacağınızı işaret etmektedir.

Öte yandan rüyada baskın olan duygu korkudur, elektrik çarpmasından korktuğunuzu net olarak hatırlıyorsunuz. Rüyada bir şeye karşı korku hissetmek bilinçaltında bir takım korkularınızın var olduğunu gösterir ve bir olayın bu korkuların açığa çıkmasına sebep olduğunu temsil ederken aynı zamanda bu korkunuz ile yüzleşerek onu çözmek ve huzura kavuşmak gerektiğine rivayet edilir.

“Rüyada Elektrik Kablosu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada elektriğe çarpılan birini görmek
Merhaba, geçtiğimiz hafta bir güven sorunu / şüphe yaşadığımdan sözlümden ayrıldım. Fakat şimdi daha mantıklı düşününce masum bir şeyi mi büyüttüm acaba diyorum, çünkü sözlüm dürüst ve iyi bir insandır. O günden hemen önce aşağıdaki rüyayı gördüğümü hatırlıyorum, belki bana doğru düşünmemde yol gösterir diye düşündüm: Rüyamda onun yanına gidiyorum. Sol kolunu sargı / alçı gibi bir şeyin içinde görüyorum. Sözlüm solaktır. Yanına gittiğimde kolunun çok derin yanmış olduğunu görüyorum, dokunulamayacak halde. Buna üzülüyorum. Ne olduğunu sorduğumda evde tamirat yapmak isterken elektrik çarptığını söylüyor. Bir daha bu işleri ben yapmam, tamirci çağırırım diyor. Çok teşekkür ederim, saygılarımla, İpek.

Ruyada evimizin icinde tum ailem vardi ve prizden ates yani kivilcimlar cikiyordu, o an heoimz korkuyoduk ama priz patliyordu, isiklar gidiyordu ve orada olan bir bez kivilcimla tutusuyodu, annemde su dokuyodu ustune, herkes su dokerken bir sarsilma oluyordu sadece bu kadarini gorebildim.

eshı olan kamyonetımle eve gelen elektrık kabloyu oglum bilmeden arazıde ac dedıgımde parcalayıp evımıze getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir