Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Elektrikçi Görmek

Rüyada elektrikçi görmek neye çıkar?

Rüyamda asansöre binmiştim. Sonra birden elektrik kesildi ve ben inmek istiyorum dedim birden bir ses “evet bende inmek istiyorum, birlikte inelim” dedi. Sonra bir elektrikçi geldi bizi asansörden çıkardı. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada elektrikçi görmek yorumu

Demet merhaba, rüyada asansöre binmek başarı, yükselme, ilerleme anlamlarını taşırken, sen asansörde iken elektriklerin kesilmesi ilerlemenize bir ara vereceğini, bir kesinti olacağını simgelemektedir. Duyduğun ses ise gerçek hayatında içinizdeki iyi ve kötü yönlerin çatışmasını simgelemekte ve şu anda kötü tarafın (yani olumsuz düşünen tarafın – inmeyi istemek kayıp, azalma, eksilme, geriye gidiş demektir) baskın olduğunu göstermektedir.

Rüyada elektrikçi görmek iyiye tasvir edilir ve elektrik teknisyeni veya elektrik ustası görmek rüyayı gören kişinin kısa bir süre sonra yapacağı bir işten çok para kazanacağına işaret eder. Elektrikle uğraşmak, elektrikçi olmak, elektrikçi olduğunu görmek aşırı gergin ve bunalmış olduğunuzu, hayatınıza kısa bir mola verip üzerinizdeki elektrik yükünü boşaltmanız, rahatlamanız gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir