Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Elektrikli Bıçak Görmek

Rüyada elektrikli bıçak görmek neye delalet eder?

Rüyamda kendimi evin önünde iki kedi görüyorum. İkisinde de çoğunluk olarak beyaz renk var. kedileri korkutup kaçırmak istiyorum. Bir tanesi pıhhlayarak kaçıyor fakat diğeri son derece zekice ve kendinden emin şekilde üzerime doğru yürüyüp “ne dedin sen” diyor, başka bir şeyler daha diyor ama hatırlayamıyorum. Kedinin konuştuğunu görünce çok korkuyorum ve onun aslında kedi şekline bürünmüş üç harfli olduğunu anlıyorum. Kadın sesi şeklinde çıkıyordu sesi. Ben çok korkuyorum dualar okumaya başlıyorum saklanıyorum ama ne zaman dışarı baksam kedi üzerime doğru yürüyor.

Daha sonra kapının önünde dururken, elinde elektrikli bıçak olan siyah saçlı buğday tenli yakışıklı hafif kirli sakallı bir erkek yaklaşıyor, bana bir şeyler diyor ama ne dediğini hiç anlamıyorum. Onun da üç harfli olduğunu anlıyorum, yine çok korkuyorum, dualar okumaya başlıyorum. Birden zaman mekan duygumu yitiriyorum. Kapkaranlık oluyor her yer. Gözlerimi kapadığım zaman olan karanlık, art arda tekrar tekrar sübhaneke fatiha ve ihlas surelerini okuyorum ama sanki biri beni arkaya doğru kendine doğru çekiyor gibi hissediyorum. Ben daha hızlı daha çok okumaya başlıyorum duaları. Daha sonra uyandım. uyandığımda hala okuyordum. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, çok sıkıntılı.

Rüyada elektrikli bıçak görmek yorumu

Rüyanızda konuşan kedi görmek, üç harfli görmek, cinle konuşmak, cinden korkmak, elektrikli bıçakla üzerine gelen erkek cin görmek görmek gibi pek çok unsur var. Bu konuda lütfen rüyada kedi ve üç harfli görmek sayfalarını okuyun.

Rüyada elektrikli bıçak görmek, gerçek yaşamınızda merak ettiğiniz bir gerçeği çok hızlı bir şekilde ortaya çıkaracağınızı simgeler. Bu rüya ile alakalı olarak elektrik sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Elektrikli Bıçak Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kötü yaşlı bir adam vardı, beni elektrikli bıçakla bıçaklamaya çalışıyordu, engel oldum sonra yine geldi tekrarlandı hersey sonra o bıçakla bana elektrik verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir