Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gitar Hocasını Görmek

Rüyada gitar hocasını görmek ne demek?

Geçtiğimiz haftalarda gitar hocam bana biraz kırılmıştı ve konumuz bir resim paylaşımıydı. Bana şaka yollu küstüğünü filan söyledi fakat gerçekten kırıldığını fark ettim. Onu çok sevdiğim için üzüldüm ve faranjitim şişti. Geçen günde TEOG sınavım için kursa 2 ay ara vermek istediğimi konuştum ailemle ve o gece gitar hocamı rüyamda gördüm.

Rüyamda benden etüt alacaktı ve ben çalışmadığımı söyledim, oysaki çalışmıştım. Ağzında bir şeyler geveleyerek “yakında gidersin” dedi. Ben bunun üzerine kursa iki ay ara vereceğimi söyledim. Bana “çek git umurumda bile değil” diye cevap verdi. Eşyalarımı toplamaya başladım ve gidecekken “benden izin alabilir daha düzgün söyleyebilirdin” dedi. Bende sinirlendim ve “ben sizden izin almak için söylemedim” dedim ve tam çıkacakken sinirden ağlamaya başladım. Beni durdurup konuşmaya çalıştı, ben daha fazla ağlamaya başlayınca kurstaki abilerimizden biri olan Sinan abiye beni emanet etti. Ben sakinleşince konuşacakmış benimle öyle dedi ve gitti. Ben sakinleşince geldi ama konuşmadan orayı terk ettim.

Bu gitar hocam çok sevdiğim bir insan bir hafta göremesem özlüyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum, bu rüya bana ne anlatmak istiyor? merak ediyorum. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada gitar hocasını görmek tabiri

Sevgili okurum, görmüş olduğun rüya herhangi bir mesaj vermemektedir ki zaten her rüyadan bir mesaj beklememek gerektiğini bilmelidir. Çünkü rüyalar çoğu kez kişinin içinde bulunduğu ruh halinin yansımasıdır.

Sen şu anda oldukça yoğun bir dönem geçirmektesin, kafan TEOG sınavı ile meşgul. Belki bu nedenle gitar derslerine ara vereceksin öte yandan da hocanı çok seviyorsun onu bir hafta görmesen özlediğini yazmışsın. Hayatta önceliklerini doğru tespit ettiğin ve yapman gerekenleri zamanında yaptığın sürece her şeyin yoluna gireceğine inanabilirsin.

Rüyaya başlığı veren gitar konusunu incelemek gerekirse;

Rüyada gitar hocası görmek güç ve tutku gücü anlamına gelir. Açıkça başkalarına hissettiğiniz duyguların yansımasını gösterir. Rüyada gitar dersi almak gençlik ve isyan sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir