Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Elektronik Cihazlar Görmek

Rüyada elektronik cihaz neye işarettir?

Merhaba ben 28 yaşındayım evliyim eskiden ben evlenmeden önce sizlere rüyalarımı çok yollardım uzun zamandan sonra tekrar size bir rüya yolluyorum, ben e ticaret yapıyorum. Yaklaşık olarak 6 aydır bu işi yapıyorum, mesleğimi seviyorum fakat bu işte maddi olarak bir türlü istikrarı yakalayamadım. Bazen kar ediyorum bazende zarar ediyorum, 6 aydır bu durumun devam etmesine rağmen vazgeçmiyorum, eninde sonunda bu işte önemli başarılar elde ederek istikrarı yakalayabileceğimi düşünüyorum. Ben bu işi firmayla yapıyorum işimde network marketing sistemi var. İşimle ilgili çok şey anlattım çünkü rüyamın kesinlikle sadece işime dair bir mesaj verdiğine inanıyorum.

Rüyamda önümdeki masanın üzerinde elektronik cihazlar vardı “ALLAH’ım bana yardım et” diyordum, sonrada elektronik cihazlar etrafımda uçuşuyordu, kontrol bende değildi ama kendimi güvende hissediyordum, etrafımda uçuşan cihazlar dışında üzerime sertçe gelen nesneler vardı, bu nesneleri etrafımda uçuşan cihazlarla durduruyordum, rabbim beni koruyordu.

Bazen ya istikrarı yakalayamayıp iflas edersem diye korkuyorum ben şimdi böyle bir rüya gördüğüm için başıma ne gelirse gelsin bu işten asla vazgeçmeyi düşünmüyorum, çünkü rabbimin beni koruduğuna inanıyorum, her rüyaya itibar etmem ama bu rüyanın aynı zamanda geleceğe dair olumlu mesaj verdiğine inanıyorum, rüyayı 1 ay önce gördüm, rüyamla ilgili yorum ve düşüncelerinizi merakla bekliyor olacağım, ALLAH bu hizmeti veren emeği geçen herkesten razı olsun.

Rüyada elektronik cihazlar görmek yorumu

Hakan merhaba, bu ilginç rüyayı paylaştığın ve hakkında detaylı bilgi verdiğin için teşekkür ederim. Rüyada elektronik cihaz görmek görülen cihazın karakteristik özelliği ile yorumlanır. Yani telefon görmek iletişim konusunda, televizyon görmek izleme, farkında olma konularında mesajlar verir. Genel anlamda elektronik cihazlar ise kişinin hedeflerine ulaşmak için rüya sahibinin gerçek hayatında teknolojinin imkanlarından daha fazla yararlanması gerektiğini ifade eder. Rüyanızda kontrolün sizde olmaması önemli bir anlam taşımakta, belki de uyanık hayatta kontrolü elinize almanın daha doğru olacağını anlatmaktadır. Fakat buna rağmen kendini güvende hissetmen ise şimdilik böyle gitmenin hayırlı olacağına işaret edebilir.

Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misiniz, başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir