Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada El Ele Tutuştuğunu Görmek

Rüyada el ele tutuştuğunu görmek neye işaret eder?

Rüyamda yolda yururken bundan yillar önceki eski sevgilimle karsilasiyorum. Uzerimde uzun bir hirka var. Ben giderken arkamdan bana ”iste bundan bahsediyordum” gibi bir şey soyluyor. Ne dedin anlamadim diyorum ama soylemiyor tekrar. Bir eczaneye giriyor o sirada ben de dışarıda bekliyorum. Cikinca gelip elimi tutuyor yavasca. Yavasca yakınlasiyor benimle. Ben sasiriyorum biraz çünkü bana o şekilde davranmasini beklemiyorum. Birden eczaneden telasli bir şekilde abim cikiyor. Normalden daha uzun boylu gorunuyor. Uzerinde gomlek ve lacivert dar bir kot pantolon var. Tamer abi diyorum ama o telasdan pek ilgilenmiyor benimle. Eski sevgilim de Tamer abi diyor ama hala ayni. Ben eski sevgilimle el ele yuruyorum. Ben ona nedir bu dedikce yavasca daha çok tutuyor elimi. Bir yandan yanagimi falan opmeye çalışıyor. Yanimizda başka insanlar da yuruyor. Ben de onlardan birine bir şey anlatmaya çalışıyorum o sirada. Sonra bir okul goruyoruz. New York film okuluymus. (ben amerikada yasiyorum) Ben sasiriyorum gorunce. Ben new York’ da bu okula gitmeyi dusunuyodum burada da acilmis diyorum. Ben saskin saskin bakarken okulun en ust katinda genc, saclari kazinmis bir erkek goruyorum. Benim sasirmama sasiriyor o da ve gulumsuyor. Ben okula bakarken icimden oranin çok pahali olcagi New York’dakine de çok pahali olduğu için gidemiycegimi dusunuyorum. Yanimizda benden gerçek hayatta hoslanna biri var onu goruyorum. Rüyamda da duyguları ayni. Beni kucağına alip donduruyor. Beni etkilemeye çalışıyor. Beni kucağından indirdiginde eski sevgilim beni dondurmesinin ona hiç gercekci gelmedigini soyluyor. Ben de ellerimizi gösterip aslinda bu da bana pek inandirici gelmiyor diyorum. Ellerini ellerime kenetliyor ben oyle diyince. Ablamlarin evine giriyoruz sanirim. (ben suan onlarla yasiyorum uzun bir suredir. ) Ablamlar fakirler ruyamda. Bize kendi de bir iş bulunca yetisebilceklerini anlatiyor.
Yorumlarsaniz sevinirim iyi gunler.

Rüyada el ele tutuşmak neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya halen eski sevgiliniz ile aranizda halletmeniz gereken bazi meselelerin oldugunu, bunlari onunla oturup konusarak halletmeniz gerektigini ve iki olgun insan olarak sorunlarinizi cozmeniz gerektigini size tavsiye eder. Su anda beraber oldugunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya ayni sorunlari yasayabilirsiniz mesajı çıkabilir. Bu konuda biriyle el ele tutuşmak sayfasını da incelemek faydalı olabilir.

“Rüyada El Ele Tutuştuğunu Görmek” için 9 yanıt

Rüyada eski sevgili ile el ele tutuşmak
S.a herkese. Hemen gireyim konuya, ben 24 yaşında evli iki çocuk annesiyim ve dört senedir evliyim. Tek tük ara ara rüyama giriyor eski erkek arkadaşım, bir keresinde dünya büyük bir sarsıntı yaşıyordu ve ben dua etmekteydim o ara eski sevgilim geldi yanıma, elimden tuttu ve dedi ki “gel barışalım, ben iki çocuğuna da benimmiş gibi bakarım” dedi.
İkincisinde tartışıyorduk o bir tarafta ben bir tarafta idik.
Üçüncüsü o beni görmesin diye kaçıyordum. Kaçarken beni zamanında seven bir çocuk vardı onunla karşılaştık, oda dedi ki bana “hala unutmadım seni, içimde büyük bir yara var” dedi. Üzgündü yani. Tabii gördüğüm rüyaların sıralaması böyle miydi hatırlamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.

Rüyada eski sevgilinin elini tutmak, eski sevgiliyle konuşmak, eski sevdiğinle tartışmak, eski sevdiği adamla karşılaşmak konuları sayfada anlatılmıştır, daha farklı bir şey söylemek bizim için mümkün değil. Ancak kendiniz detaylı bir analiz ile mesajı tespit edebilirsiniz.

Sevdiğim çocukla bir yıldır görüşemiyoruz. Dün gece rüyamda sabah erken saatte karşılaşıyoruz, biraz konuşuyoruz ve ben elimi uzatıyorum onun elini tutmak için. O da elini veriyor sonra bir anda geri çekiyor elini ve “gitmem lazım” deyip arkasını dönüyor. Ben de “nereye gidiyorsun” diyorum, o da arkasını dönüp bakıyor ama sanki gitmek istemiyor gibi. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, Şaşkın

Rüyanız gerçek hayatınızda derin bir vicdan muhasebesi yaşamakta olduğunuzu ve büyük bir pişmanlık yaşadığınızı temsil etmektedir.

Rüyada sevgilisi ile yan yana oturmak neye delalet eder
Rüyamda sevdiğim kızın evinin önünde sandalyede oturuyordum, bir süre sonra sevgilimde gelip yanıma oturdu, ailesinin görmemesi için uyardım, daha sonrada uyandım.
Not : sevgilimle bu aralar aramız kötü , birbirimizi göremiyoruz, ailesi çok karşı, rüyamı yorumlarsanız sevinirim
Kimden: adanalı
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:15
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Anahtar kelimeler: sevgilimi gördüm.

Adanalı selam,
Gördüğün rüya, sevgilinin ailesinden okkalı bir dayak yiyeceğini, bayağı pataklanacağını işaret edebilir. Ayağını denk al, onun ailesinin oralarda fazla dolaşma, aksi takdirde ağzını burnunu kırabilirler.

Not: yukarıda yazdıklarım şaka idi, hem dikkate al hem de alma.

Sevgili okurum, henüz çocuk yaştasınız, bu yaştakiler dersini çalışmalı, oyun oynamalı ve mümkünse kesinlikle saçma sapan yerli dizileri seyretmemelidir. Aşkın, sevgilinin anlamını anlayamayacak kadar küçüksünüz. Hoşça kal.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada el ele tutuşmak
Rüyamda uzun bir merdivenden aşağı iniyordum ve arkamda uzu boylu kıvırcık saçlı bir çocuk belirdi, merdivenlerden aşağı inmeme yardım etti elimi tutarak.
Merdivenler yüksek olduğu için ellerimden tutuyordu ve merdivenleri birlikte indik. Sonra ben ellerini bırakmak istemedim, merdivenler bitti ve ben hala çocuğun ellerini tutuyordum. Sonra karşımdaki merdivenlerde benim arkadaşlarım belirdi ve herkes el ele tutuşmamız dan bizi yanlış anladı. Ben ise durumun sandıkları gibi olmadığını onlara anlatmaya çalışıyorum. Aslında bu hoşuma gitmemiş değildi .
Kimden: nurxxx
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: merdivenden inmek, kıvırcık saç

Gördüğünüz tam bir klasik genç kız rüyası olup, hayallerinizi ve olmasını istediğiniz şeylerin beyin tarafından oluşturulmuş yansımasını göstermektedir.

eski sevgilimle el ele tutuşup yürüyorduk bana gülümsüyordu sonra yolda kavun satan biri vardı kavun alalım dedim gittik o büyük bir kavun beğendi istedik adam vermek istemedi bende parasıyla değil mi dedim yine vermek istemedi bende bıçağı boğazına dayadım adam da tamam para istemez kavun sizin olsun dedi hayır mı şer mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir