Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eleştiri Görmek

Rüyada eleştirilmek neye delalet eder?

Bu benim hatırladığım en canlı rüya ve hayatımda yorum için ilk kez bir yere yazıyorum. Bir arkadaşımın geçenlerde doğum günü partisi oldu. Ancak bu partiye ben sınavlarım olduğu için katılamadım ve bir kaç gün sonra onu ziyaret edip doğum gününü kutladım ama arkadaşım bana kırgındı “seni doğum günümde aramızda görmeyi çok istedim” dedi. Ben de sınavın çok önemli olduğunu, beni anlaması gerektiğini belirttim. Arkadaşı ziyaret ettiğim ve aramızda bu konuşmanın geçtiği günü gecesinde bu rüyayı gördüm.

Rüyamda bir yarış oldu ve benim birkaç arkadaşım nedense yarışta yanlış yöne gittiler. Ben yarışı kazandığımı düşündüğüm anda doğum günü olan arkadaşımın bana yetiştiğini gördüm ve son bir gayretle onu geride bıraktım ve birinci oldum. Yarıştan sonra arkadaşlarımın beni tebrik edecekleri umarken hiç beklemediğim bir tepkiyle karşılaştım,  tüm arkadaşlarım yarışı kazandığım için beni eleştiriyorlardı. Güya Sibel kazanmalıymış, çünkü onun doğum günü varmış ve ona doğum günü hediyesi vermek amacıyla onu birinci yapmak istemişler ve bu yüzden yanlış tarafa koşmuşlar. Ben bundan haberim olmadığını olsa bile böyle saçma bir şeyi kabul etmeyeceğimi söyledim. O zaman bu yarışın ne anlamı kalırdı?

Sonra onların yanından ayrılıp eve dönmeye karar verdim.  Yürüyerek otobüs durağına gittim ama durak bildiğim duraklardan çok farklıydı, durak bembeyaz boyanmıştı, içimden ne kadar güzel olmuş dedim. Rüya bu kadar.

Rüyada eleştirildiğini görmek yorumu

Nalan selam, rüyadaki mantık akışı ve senin gösterdiği reaksiyon senin gerçek hayatta da mantıklı bir insan olduğunu, her zaman aklınla hareket ettiğini göstermekte ve böyle davrandığın sürece hayatının hep aydınlık (beyaz durak) günlerle geçeceğini temsil etmektedir.

Rüyada eleştiri almak rüya sahibinin güvensiz anlarda, kararsızlık durumlarında ya da eylemler karşısında yaşanan endişe hallerinde mantığını kullanarak her zaman kolay bir çözüm bulduğunu anlatır.belirtir. Eleştirilmek, eleştirildiğini görmek uyanık yaşamdaki anlaşmazlıkların yasal işlemler yoluyla çözülmesi gerektiğini gösteren bir uyarıda olabilir

Rüyada eleştirmek yada  eleştirdiğini görmek yaşamınızdaki rüyayı gören kişinin günlük hayatında doğru yolu, doğruyu akıl ve mantığını kullanarak değil, genellikle deneme yanılma metodu ile bulmaya çalışma huyu olduğunu simgeler.

Rüyada eleştirmen görmek öz-disiplin temsil eder. Rüyada eleştirmen olmak, eleştirmen olduğunu görmek başkaları veya kimi durumlar karşısında aşırı yargılayıcı olduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir