Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Eli Bıçaklı Çocuk Görmek

Rüyada eli bıçaklı çocuk görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda iki erkek çocuğu vardı 5-6 yaşlarında ve ben onlardan korkuyordum. Birinin elinde bıçak vardı. Üstüme üstüme geliyorlardı. Bende ayetel kürsiyi okuyup üfleyerek onları uzaklaştırmaya çalışıyordum. zeynep86. 18 Mayıs 2012, 20:52.

Rüyada eli bıçaklı çocuk görmek yorumu

Zeynep merhaba, gördüğünüz rüya, inancınız ve güçlü manevi yönünüzle gerçek hayatınızda kimi kötülüklerden uzak durduğunuzu ve durmaya devam edeceğinizi müjdeleyen güzel bir rüyadır.

Rüyada erkek çocuğu görmek rüya sahibinin gerçek hayatında güvenebileceği dostları olduğunu gösterirken aynı zamanda tüm hareketlerinin kendini tanıyan herkes tarafından saygı ile karşılandığına ifade eder. Böylesine güzel anlamı olan çocukların elinde bıçak olması ve bıçakla üzerine gelmeleri aslında senin hayatta sahip olduğun değerini bilmediğini simgelemektedir. Çocukların elindeki bıçak aslında senin öfkeni kontrol etmekte zorlandığının ifadesidir çünkü rüyada bıçak çeken birini görmek, bıçaklama ya da bıçaklanma yani yaralama veya öldürme olmadığı sürece bu rüya öfke kontrolünün önemi konusunu işaret eder, öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, öfkeyle yatanın zararla kalkacağını anlatır. Yaralanma olduysa o zaman ilgili eylemin yorumuna bakmak gerekir, kan çıkması, yaralanan kişinin ölüp ölmemesi değerlendirilir. Rüyada Ayetel kürsi okumak, gerçek yaşamında tüm belalardan uzak kalacağına, murada ermeye, şerefli, saygın bir yaşam sürmeye işaret eder.

“Rüyada Eli Bıçaklı Çocuk Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, benim sevgilim asker ve 3 ay sonra gelecek, ben rüyamda onu yaralı bir vaziyette gördüm. Ve birinin de beni karnımdan bıçakladığını gördüm. Ne anlam ifade eder? 16, Kadın, bekar, öğrenci.

Merhaba rüyamda iş görüşmesine gidiyorum, yalnız daha önceden gıtmedıgım bir yer. Sonra avm nin içine giriyorum, biraz dolaşıyorum, oradan cikiyorum bir adam benim paramı çalıyor. Önce bana bıçak çekiyor. Paranı ver diye. Güya cebimdeki son parammış ruyama göre. Neyse ben de vermek zorunda kalıyorum paramı. Ben de karakola gidiyorum hemen. Polise her şeyi anlatıyorum anlatırken de ağlıyorum gözyaşlarım akiyor. Sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir