Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Elinde Erkek Bebek Görmek

Rüyada elinde erkek bebek görmek neye delalet eder?

Ben Azerbaycan’dan yaziyorum sizlere, ismim pervane, 25 yasim var, burada turkiye universitesi var oranin arap dili ve edebiyyati bölümü master ogrencisiyim, eylul ayinda evlendim, su an 3 aylik hamileyim, doktora gittim bebek kıza benziyor dediler, ama annem de kaynanam da her kes senin oglun oluçak diyorlar, benim için hiç farki yok tek istedigim bebek saglikli olsun, simdi bu gece gorduyum bir rüyanın yorumunu sizden rica ediyorum, kac gecedir rüyamda goruyorum
ben bir yerdeyim ve benim arkamca bir hayvan kaçıyor beni yemek için ben de kaçıyorum, ama bu gece gördüm ki bir evdeyim ve evin sakinleri fazla benim de elimde bir erkek bebek var yeni dogulmus deyil bir az buyuk. çok guzelk gozleri var buyuk, ve çok sakin duruyor. saclari da yüzüne dusuyor bir az uzun ama erkek, ben bebeyi kucağımda tutuyorum o da hiç kimildamiyor olmus mu diye korkuyorum ama yok saglam ve sadece bakiyor sakin sakin. ben de onu o havandan korumak için bir bir odalarda saklaniyorum. hayvan da beyaz kaplan, ben odlara saklandikca o da arkamda geliyor evde olan her kes kaçıyor ondan, ama sonunda o kaplan küçük oluyor ve siyah rengde arkamda kaçıyor. ama rüyanın sonunu hatirlamiyorum, galiba hep kaçıyordum bebekle.

Rüyada elinde erkek bebek görmek neye yorulur?

Rüyanız, yeni bir projeye imza attiginizi ve yepyeni planlariniz oldugunu gostermektedir, bu ruya ayni zamanda yeni bir baslangica veya yakinda katilacaginiz bir toplantiya delalet etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elinde Erkek Bebek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada erkek bebek sahibi olmak neye işarettir
Ben rüyamda abimin erkek bebeğinin olduğunu görüyordum ki zaten yeni olmuş gerçek hayatta ve benimki de oluyordu ama erkek olmasını çok istiyordum, bebeği görmeden gözlerim açıldı, acaba anlamı var mı rüyada çok mutluydum.
Bu arada ben evli değilim ve garip tarafı da şöyle, doğum yapacak olan genç bir yengem var, kusura bakmayın ama rüya böyleydi benden hamileydi. ama mutluydum rüyada. teşekkürler. Aslan.

Aslan selam,
Gördüğün rüya, gerçek hayatında yeni bir başlangıcı ya da bir projeye başlamayı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir