Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Elinde Sigara Görmek

Rüyada elinde sigara görmek neye işarettir?

Uzun süredir bir kızdan hoşlanıyorum, kız da benden ama bir türlü bir tanışmaya başlayamıyorum. Kız da artık benden çok sıkıldı, sanırım dalga geçtiğimi düşünüyor ve bu konuyu çok kafama takıyorum. Rüyama geçiyorum.

Rüyamda elimde sigara vardı, bir kamyonetin yanından geçerken sigaramı kamyonetin altına attım, sigarayı attığım yerde akaryakıt vardı, akaryakıt tutuşmaya başladı, sonra da araç tutuştu ve patladı, parçaları etrafa yayıldı benim yanıma kadar düştü, bende “nasılsa sigara içtiğimi kimse bilmiyor, kimse benden şüphelenmez” diyerek uzaklaştım. 24 yaşında erkeğim.

Rüyada elinde sigara görmek nasıl yorumlanır?

Sigara içmek, sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Elinde Sigara Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sigara yemek neye işaret eder
Ben rüyamda sigaradan 2 kere çektim ve geri kalanını boşa gitmesin diye izmaritiyle beraber yedim, bu ne anlama gelir?
Yorum için şimdiden teşekkür ederim.

Ahmet merhaba, rüyanızın açıklaması sigara rüya tabiri sayfasında bulunmakta. Sigara içmek, sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder. Sigarayı izmariti ile birlikte yemeniz ise buradaki anlama daha da güçlendiren bir unsurdur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir