Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Elinde Tek Taş Yüzük Görmek

Rüyada elinde tek taş yüzük görmek ne demektir?

Merhaba. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 35 Yaşında bekar bir bayanım, gönül işlerinden dolayı canım biraz sıkkın. Rüyam şu şekilde; Beni istemeye 2 farklı aile geliyor, bir tanesini ben ve ailem gerçek hayatta tanıyoruz, maddi durumu oldukça iyi biri, çocuğun kendisi ile de rüyamda konuşup gülüyorum. Gerçek hayatta bu kişi ile sadece merhaba nasılsın şeklinde bir diyaloğumuz var. Diğer aileyi tanımıyorum, bulunduğumuz ev bilmediğim bir yer, büyük bir yer ama.

Sağ elimde 2 tane tek taş yüzük var, bir tanesi küçük (orta parmağıma takılı olan – maddi durumu iyi olan tanıdığım kişi takmış), nişan yüzüğü parmağımda da diğer ailenin taktığı yüzük var (büyük taşlı yüzük) Maddi durumu iyi olanın neden küçük taşlı yüzük taktığına, tanımadığım ailenin de neden büyük taşlı yüzük taktıklarına şaşırıyorum ama sonuç olarak maddi durumu iyi olanı seçiyorum. Taşların her ikisi de çok parlak değil, hatta sanki gümüş gibi ama değerli duruyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Takma isim : almira1978
Yaşınız : 35
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Mimar
Ruh haliniz : Kötü

Teşekkürler

Rüyada elinde tek taş yüzük görmek neye yorulur?

Rüyanızın ana teması rüyada kız istemek veya diğer bir deyimle istendiğini görmek olup bu sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir. Detaylı bilgi için lütfen rüyada kız istemek sayfasını inceleyiniz.

Rüyanızın ikinci unsuru parmağınıza takmış olduğunuz tek taş yüzükler ve onların durumudur.

Parmağında takılı yüzük görmek ( gerçekte yok ise ), bu rüya sizin ideallerine ve sorumluluklarına sahip, şerefli bir insan olduğunuzu, onurunun her şeyden önce geldiğini ve bu yüzden sürekli olarak çevrenizin büyük takdirini topladığınızı, insanların size çok güvendiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Sizi iki farklı ailenin istemiş olması yakında bir seçim yapma durumuyla karşı karşıya kalacağınızı simgelerken, maddi durumu iyi olan aileyi seçmiş olmanız reel hayatınızda kimi maddi konuların zihninizi yorduğunu, finansal sıkıntılar yaşadığınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Elinde Tek Taş Yüzük Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ölmüş babanın yüzük bıraktığını görmek
Rüyamda ölmüş babamın bana bir altın bir yüzük ve değerli taşlar bıraktığını görüyorum ve yüzüğü takıyorum. Manası nedir acaba? yazarsanız sevinirim.

Ben hayatımdaki erkekle ilgili istiareye yattım, 6. günümde rüyamda erkek arkadaşımın annesinin benim anneme tek taş yüzük ve yüzüğün aynı modelinden kolye verdiğini görüyorum ve erkek arkadaşım o an bana sarılıyor, üzerinde siyah takım elbise var, içinde beyaz gömlek. Güya adet buymuş nişanda geline değil onun annesine hediye verilirmiş. Takım elbisenin siyah oluşu ama yüzüğün parlak beyaz taşlı olması kafamı karıştırdı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi günler. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Senem merhaba,
Öncelikle istihare sayfasını okumanı tavsiye ediyorum.
Sizlere karşı her zaman dürüst oldum ve olmaya devam edeceğim. Doruyu söylemek gerekirse gördüğün rüya bir mesaj vermiyor, gerçek hayatında kafanız fazla taktığın konuların uykudaki yansıması. Bu konuya kafanı o kadar takmışsın ki şimdide takım elbisenin siyah oluşu, yüzüğün beyaz taşlı olmasına takıyorsun. Lütfen söyler misin ne olmalıydı? takım elbise kırmızı, yüzüğün taşı çingene pembesi mi? olmalıydı.
Sana bir ağabey tavsiyesi, hayatında küçük şeylere takılıp zaman kaybetmeyi bırakmalısın, bunu başaramazsan hayatındaki erkek seni bırakır haberin olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir