Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Elini Kurt Kapması

Rüyada elini kurt kapması neye işarettir?

Merhaba, rüyamda evimize 2 amcam, dedem ve babaannem geliyordu. Onlara dua karşılığında yemek (Yeşil mercimekti galiba) veriyorduk. Daha sonra içeri geçtik ve televizyonda Kore’de kurtların donmak üzere olduğunu ve insanların kurtarmaya gittiğini gördük.

Yardım etmek için Kore’ye gittik. 2-3 adam kurdu sakinleştirip, buz tutmuş gölden çıkarmaya çalışıyordu. Bende yardım etmek için köpekleri kedileri çağırırken elimizle yaptığımız harekete benzer bir şey yaptım ve kurt 2 saniye kadar bana baktıktan sonra birden üzerime atlayıp elimi ısırdı. Resmen havalanıp yere düşmüştüm. Aileden kimse yardım etmedi sadece elimi sağa sola hareket ettirmemi söylediler. Dediklerini yaptım ve elimi kurttan kurtardım.

Aslında sanıyorum ki uyumadan önce izlediğim bir belgeselden etkilenmiş de olabilirim. Lütfen rüyamı yorumlayın . Çok korkunçtu, Şimdiden çok çok teşekkürler . İyi günler. 22. 05. 2012 / 19:47 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada elini kurt kapması neye yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu simgelemektedir. Bu rüya ile alakalı olarak rüyada kurt görmek rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen inceleyiniz.

“Rüyada Elini Kurt Kapması” için 4 yanıt

Rüyada beyaz kurt saldırısı görmek
Merhaba, Ben rüyamda yanımda tanımadığım birisi ile her tarafı bembeyaz olan bir dağa gidiyorduk arabayla, daha sonra arabadan iniyorduk ve biraz ileriye gittiğimizde bembeyaz iki tane kurt görüyorduk.
Onları gördüğümüz anda üzerimize doğru gelmeye başladılar ve hemen arabaya koştuk, arabaya bindik ikimizde ama araba çalışmıyordu, kapıları kilitledik ve sonra arada uyandım, rüyamı yorumlar mısınız?

Dağa tırmanmak, Bir dağa tırmandığını görmek gören kimse, cok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedefledigi seylere ulasacak demektir.
Rüyada kurt görmek güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgeler.
Kurt saldırısı, bir kurdun saldırdığını görmek günlük hayatta bir saplantı, bir bağımlılık ya da kontrolü dışında gelişen kötü bir gelişmeyi işaret eder.

Rüyada kurt sürüsü saldırısı görmek
Rüyamda kurt sürüsü gördüm, kurtların oturduğumuz semte saldırdığını gördüm, herkes bir yerlere girip saklandı, içeri girmeye çalışan kurtlarla savaştık kapıları sıkı sıkı tutarak fakat ben, annem ve babam buradan sağlam çıkmayı başardık, sonrasında kurtların hepsi askerler tarafından öldürüldü ve kurtulduk, bu rüya beni çok korkuttu aileme zarar gelmesi açısından.
Karakiz33 19 Bekar Öğrenci Endise, mutsuz, yalniz, biraz da korkulu. Rüyada kurt sürüsü saldırısı görmek nasıl yorumlanır?

Karakız merhaba,
Rüyada kurt görmek, güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgeler. Kurt sürüsü görmek, yalnızlığı işaret eder. İç dünyanızda yalnız kalmayı tercih ettiğinizi ancak bunun sizi üzdüğünü, tekrar sosyal yaşama, dostlarınıza, arkadaşlarınıza dönmek arzusunda olduğunuzu tanımlar. Kurt saldırısı, bir kurdun insana ya da başka hayvanlara saldırdığını görmek günlük hayatta bir saplantı, bir bağımlılık ya da kontrolü dışında gelişen kötü bir gelişmeyi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir