Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Birinin Elini Tutmak

Rüyada birinin elini tutmak nedir?

Rüyamda eşim elini tutmamı istedi, bende eşimin elini tuttum, çok sevindi. Bu ne demektir? Rüyada eşinin elini tutmak ne anlama gelir

Rüyada eşinin elini tutmak yorumu

Rüyada kendinizi bir başkasının elini tutarken görürseniz , bu elini tuttuğunuz o kimse ile olan ilişki ve bağlantınızı temsil eder. Bu rüya aynı zamanda elini tuttuğunuz o kişi ile arkadaşlığınız veya ilişkinizin sona ermesi veya bitmesinden kaynaklanan korku ve endişeleriniz olduğunu bildirir, o arkadaşınızla bağlarınızı koparmak istemiyorsunuz manası taşır. Size rüyada eşinizin elini tutuyorsunuz ve eşinizi sevdiğinizi, ona değer verdiğinizi ve onu kaybetmek istemediğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada Birinin Elini Tutmak” için 4 yanıt

Rüyada eski erkek arkadaşının elini tutmak istediğini görmek
Ben rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm, elimi tutmaya çalışıyordu, ablamda ortamızda oturuyordu, ablam bir şey der diye elimi çekip duruyordum ve o halen onu sevdiğimi bilmesin, anlamasın diye de çekiyordum. 3 kere elimi tutmaya çalıştı, bende elimi çekip durdum ama hiç bir şey demiyordum, ablamda son kez kızmadı ona, ondan sonra elimi tutmaya daha çalışmadı. Rüyamın anlamını çok merak ediyorum.

Selam rüyamda eski sevgilim elimi tutmuştu, bırakmak istemezmiş gibiydi ama ben yavaşça bırakıyordum ve bu kişinin şuan konuştuğu biri var, rüyam ne anlama geliyor acaba? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyamda hala sevdiğim eski sevgilim benim elimi tutuyordu bu ne anlama geliyor?

Şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir