Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Elinin Kaşındığını Görmek

Rüyada elinin kaşınması neye işarettir?

Rüyamda defalarca burnumdan burun kılı koparıp bakıyordum, kopardıkça uzuyordu, tekrar koparıyorum tekrar uzuyordu, burnumda kaşıntı yaptığı için rahatsız oluyordum, kopardıktan sonrada rahatlıyordum. 4 veya 5 kere kıl koparmayı tekrarladım, defalarca aynısını yaptım, koparırken biriyle konuşuyordum, konuştuğum kisiyi göremedim, koparıp rahatladıktan sonra gülüyordum. Arkasından ellerim kaşınmaya başladı, sonra uyanmışım, şimdiden bu hizmetinizden dolayı teşekkür ederim, başarılar dilerim. Mimar, 37, Erkek, Dul, Çalışmıyor, mutsuz.

Rüyada elinin kaşındığını görmek yorumu

Rüyada burun kılı görmek sağlıklı uzun bir ömre ve maddi bakımdan ferahlığa işaret eder. Sizin rüyada burun kılını sürekli koparmanız adeta kendi başınızı derde sokmak için kendi kendinize hatalı şeyler yaptığınızı göstermektedir.

Rüyada kaşınmak rüya sahibinin gerçek yaşamında içinde olduğu, peşinde olduğu bir olay, bir konu hakkında büyük belirsizlikler olduğunu, belkide itibarının sorgulanmakta olduğunu simgeler.

Rüyada elinin kaşındığını görmek para ve finansal konularda yorumlanır. Eğer sol el kaşınıyor ise para gelecek, sağ el veya iki el birden kaşınıyor ise elinizden para çıkacak veya siz parayı başkasına vereceksiniz şeklinde rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir