Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Elinin Yaralandığını Görmek

Rüyada elinin yaralandığını görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda yıllar önce ayrıldığım sevgilimin yaralandığını ve aynı zamanda kendimin de aynı yerden aynı şekilde vurulup yaralandığımızı gördüm. Rüyam şöyle;

Ben yakın bir arkadaşımla bir mağazadayım, tesadüfen eski sevgilimi görüyorum kalabalık bir grupla tartışıyordu. Ben elimden vurulmuşum, elim sargılıydı yani ama silahla yaralandığımı hatırlıyorum. Tartıştıklarını görünce hemen yanına koşuyorum ama ben yanına yetişemeden onu silahla sol omzundan vuruyorlar. Hemen yanına gidip şalımla yarasını sarmaya çalışıyorum. Nasılsın diyorum ağlayarak oda merak etme iyiyim ben diyor. Ve yanında şu anki sevgilisininde olduğunu görüyorum. O ben gelince gidiyor. Yarasını sarıyorum. Gülerek bana aynı yerden nasıl yaralandığımı soruyor ve bende sen bir iyi ol da anlatırım konuşuruz diyorum ve orada uyanıyorum.

Çok farklı anlamlar yüklenmiş tabirlerde ama hangisinin doğru olduğunu bilemiyorum. Eski sevgilimle aile bağlarımız dolayısıyla görüşmek zorunda kalıyoruz ama görüşmüyoruz. Ve onu çok sık rüyalarımda görüyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum. çelik, 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor, orta halliceden iyi.

Rüyada elinin yaralandığını görmek neye yorulur?

Öncelikle rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını okumanız gerekli. Rüyada elinin yaralandığını görmek veya ellerin ağrıdığını görmek, sizin şahsınıza, kişilik haklarınıza yapılan sözlü bir saldırıya delalet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elinin Yaralandığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Ölmüş Annenin Elini Uzatması
Rüyamda ölmüş annemi mezar gibi dar bir yerde yatarken görüyorum. Annem elini bana uzatıp elimi tutuyor, sanki kendisine yardım etmemi istiyor gibiydi, çok etkilendim, bu neye işaret?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir