Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Elişi Görmek

Rüyada elişi görmek neye delalet eder?

Rüyamda ölen 3 kişinin yaşadığını gördüm, o ölüler baba, oğul, kız kardeş idi. kız kardeş gülerek gençleşmiş halde elinde sopa ile beyaz yün çırpıyordu. Bende kendime “bu ölüydü ne bu” diyorum sinirleniyorum. erkeğinde oğlunun düğünü var, halay çekiyorlar. benim annem de zayıf genç haliyle krem elbise, basında pembe iğne oyalı tülbenti ile düğünde oynaya oynaya gidiyor, bende “babam yeni öldü sen niye oynuyorsun” diye anneme kızıyorum (annem ölü değil, su an hala yasıyor ), anneme “gel oyna” dediklerinde benim kızdığımı söylüyor, oynamaya devam etmiyor, ben de o sıra yeşil lavabonun üstünü çamaşır suyu ile fırçalayıp leke çıkarırken annem gelip onlara sofra hazırlıyor.

O sırada yanımdan bir şey süzülüp geçiyor, bir bakıyorum koca bir piton yılanı, arkasında bir sıvı bırakıyor arayıp bulamadık, herkes “tuvalet deliğinden mi çıktı acaba” diyor, bende tuvalet deliklerini kapatıyorum. Ondan sonra hiç bir şey olmamış gibi misafir gelen 3 kadınla elişi yapıyorum benim yanımda bir papağan var ama kuştan hiç ses çıkmıyor, misafirin yanında serçe var çok ötüyor sonra bana “papağan gibisin hiç sesin çıkmıyor” dediler. Rüyanın unsurları: ölmüş birileri, baba, oğul, kız kardeş, yün çırpmak, düğün, halay, piton, tuvalet deliği, el işi, papağan, serçe

Rüyada el işi yapmak yorumu

Ayşe merhaba, rüyanız ziraat, ticaret veya işinde bereket, bolluğa işaret ederken zamanınızı iyi değerlendirmeniz gerektiğini hatırlatmaktadır.

Rüyada el işi görmek rüyayı gören kişiye dini vazifelerini hatırlatır ve kişinin dini vazifelerinde daha dikkatli olması gerektiğini ikaz eder. Rüyada birinin el işi yaptığını görmek öncelikle görülen kişiye göre yorumlanır. Kişiyi tanıyorsanız onun yakın bir zamanda büyük bir kısmeti değerlendirip, maddi güç kazanacağına rivayet edilir. Kişiyi tanımıyorsanız o zaman bu rüya kişinin işlediği sevaplar sonunda büyük bir iç huzuruna kavuşacağına yorulur. El işi yapmak, el işi yaptığını görmek durumun kontrolünde olduğunu gösterir ve sorunlarla baş etme, onları idare yeteneğinizin güçlü olduğunu simgeler. Rüyada gergef görmek yaşamın çeşitli alanlarında rüya sahibi hakkında strateji yeteneğini temsil eder. Gergef; el işi veya oya yapmak için kullanılan alet. ahşap gergef, fildişi gergef çeşitleri olabilir.

Rüyada goblen görmek neye işarettir?

Goblen nedir? Goblen, bir kumaş parçası üzerine renkli iplerin iğneyle işlenmesi ile resim oluşturulması sanatına denmektedir.

Rüyada goblen görmek yaşam deneyimleri ve geçmişi ifade eder. Rüyada goblen yapmak, goblen yaptığını görmek lüks yaşam ve keyifli bir ortamda bulunmayı belirtir. Rüyada evin duvarlarının goblen kaplı olduğunu görmek bekar kişi için zengin biriyle evleneceğini, evli için daha yüksek pozisyonlara geleceğini temsil eder. Yırtık ve perişan goblen ise eksikliği hissedilen kaynaklara, ihtiyaçlara ve arzularını tatmin etmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir