Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Elle Taciz Edilmek

Rüyada elle taciz edilmek neye çıkar?

Rüyamda başka insanların da olduğu bir salondaydım ve matematik öğretmenimiz yanıma geldi, ona hal hatır sordum, daha sonra biz hariç diğer insanlar gitti ve salon boş kaldı. Öğretmenim kalçalarımdan beni elle taciz etti, bunun üzerine adamın boğazına sıkarak onu duvara yapıştırdım ve ona tehditler savurdum, sonrasında olayı başkalarına anlattım ve büyük bir öfke ve hakkımı arama isteğiyle uyandım.

Aslında rüyalar çok çok kısadır ama nasıl bu kadar çok şey oldu anlamadım bende. 17 yaşında öğrenci kızım.

Rüyada elle taciz edilmek açıklaması

Serpil merhaba, Rüyada eski öğretmeni görmek sizin kimi tavsiyelere, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacınız olduğunu göstermektedir. Rüyada taciz edilmek, taciz edildiğini görmek kendi işlerinde talihsiz olacağı anlamına gelir. Başkaları ile iş ilişkileri konusunda para kaybetmeyi işaret eder.

“Rüyada Elle Taciz Edilmek” için bir yanıt

Rüyamda internet te konuştuğum biri vardı güya o ve ailesi babaannem gile gelmişler mutfakta oyuruyormusuz sonra onlar kalkıyor ben çocuğun suratına bile bakmıyorum neyse sonra ikimiz kalıyoruz ben çıkarken Gizem diyor elini omuzuma koyuyor ve göğüsümü ellemeye çalışıyor ben engellemeye çalışıyorum ama diğerleri duymasın diye bağırmıyorum o salak da zorlarkrn bir yandan da gülüyor sonra uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir