Kategoriler
Sayılar

Rüyada Elli Altı Görmek

Rüyada elli altı sayısı neye işarettir?

Rüyamda eski sevgilimle barışmışız ve ona doğum günü hediyesi almak için mağazaya gidiyorum. Tezgahtar kıza sevgilimin 1.70 boyunda ve 56 kilo olduğunu, ona uygun bir şey almak istediğimi söylüyorum. Tezgahtar kız “sevgilinizin fotoğrafı var mı” diyor, cüzdanımdaki bir resmi gösteriyorum. Tezgahtar kız “sevgiliniz 56 kilo olamaz, bu bayan en az 65 kilo olmalı, siz rakamların yerini yanlış hatırlıyorsunuz diyor, kıza sinirleniyorum ve bir şey almadan mağazadan çıkıyorum. Bu ne demek?

Rüyada elli altı sayısı görmek tabiri

Fikret merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında yaşadığın bazı pişmanlıklar, vicdan muhasebesi ya da iç hesaplaşma nedeniyle kafanın karışık olduğunu temsil etmektedir, bakınız rüyada eski sevgiliyi görmek rüya analizi.

Rüyada mağazaya gitmek rüyayı gören insanın uyanık hayatında kendisinin, ailesinin veya sevdiği birinin bir ihtiyacını karşılamak için bir adım attığını ancak bu ihtiyacı karşılamak için şu anda hazır olmadığını temsil eder, bakınız rüyada mağaza görmek sayfası. Rüyada tezgahtar görmek rüyayı gören kişinin hayatında yeni bir şey yapmak istediğini fakat buna gerçekten ihtiyacı olup olmadığına karar veremediğini, yardım alacak birine ihtiyaç duyduğunu gösterir.

Rüyada elli altı sayısı bastırılmış cinsel enerjileri ve erkeklik duygularını ifade eder. Rüyada 56 görmek öte yanda tutkularını kontrol etmeyi öğrenmek ve onların esiri olmamayı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir