Kategoriler
Sayılar

Rüyada Elli Beş Görmek

Rüyada elli beş sayısı neye işarettir?

Rüyamda 55 kilo olduğumu ve çok sevindiğimi gördüm, bu neye işarettir? Ben kilo sorunu olan, evli, öğretmen bayanım, şimdiden teşekkür ediyorum. Not: önceleri bunun bilinçaltı olduğunu düşündüm, zayıflama isteğimi gösterdiğini sandım ama neden 55 kilo?

Rüyada elli beş görmek yorumu

Rüyada kilo vermek manevi pasiflik, sevecen doğa ve aşkı simgeler. Rüyada zayıfladığını görmek aynı zamanda kendi dişi yönlerinizi temsil eder, ayrıca günaha ve suçluluk belirtisine işarettir. Bu konuda rüyada kilo verdiğini görmek sayfası da ilginç gelebilir.

Rüyada elli beş sayısı görmek uyum simgesidir. Rüyada 55 aynı zamanda yaşamınızda uzlaşmayı öğrenmeniz, daha katılımcı bir tavır sergilemeniz gerektiğini anlatır.

“Rüyada Elli Beş Görmek” için bir yanıt

Rüyamda okulda sınıfımdaydım sırada oturuyordum ayağa kalktım ve yürüyerek sınıftan çıkıcaktım telefonum düştü eğildim aldım ve kırılmıştı ufak bir iki cam parçası elime geldi buna rağmen çalışıyordu sevindim sınıftan bi arkadaşım ekranını yaptırırsın çok pahalı değildir dedi ne kadar tutar sence dedim o da 55 TL dedi bende tekrarladım 55 TL mi ? diye onaylasın istedim ama uyandım. Çok gerçekçiydi yeni gördüm bu rüyayı 3 saat önce filan yorumlarsanız sevinirim. Maddi sıkıntılarım var üniversite öğrencisiyim ve aynı zaman da 6 aydır bana dönmesini beklediğim eski sevgilim var :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir