Kategoriler
Sayılar

Rüyada Elli Dört Görmek

Rüyada elli dört ne demektir?

Merhaba, lütfen yardımcı olun kafamı kurcalayan bir rüya. Rüyamda yere bakarak yürüyorum ve sevdiğim bir insan var onun adını söyleyerek, “54 yaşında ölecek” diye kendi kendime tekrarlıyorum, bu sırada yere bakarak yürüyorum başka hiç bir şey yok rüyada ve üzgün uyanıyorum. O kişi gerçekten 54 yaşında mı ölecek tabiri bu mu? Lütfen yardımcı olun. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada elli dört görmek tabiri

Sevgili clementine, bu tür rüyaları görünce hem üzülüyor, hem sinirleniyorum. Doğruları söyleyince, yazınca da sizleri kırıyorum ama kırılmaya gerek yok dürüst olmak lazım. Ben büyük ihtimalle babanızın yaşından büyük yaştayım ve size kızma hakkım var. Siz 21 yaşında olduğunuza göre büyük ihtimalle yüksek okul ya da üniversite öğrencisisiniz. Sizin gibi aydın birisi dahi böyle saçma bir şey düşünürse yandık.

Sevgili kardeşim, rüyalar öyle gelecekten haber vermek, olacakları söylemek gibi şeyler yapmaz. Rüya; yemek yemek, bir şeye bakmak, çiçek koklamak gibi çok basit, sıradan bir şeydir. İnsanın içinde bulunduğu ruh halinin uykudaki yansımasıdır (tam yansıma – açık – net – hiç bir şeyi gizlemeden). Hele hele birinin ölüm tarihini Allah’tan başka hiç kimse bilemez ki bu özellik peygamberlere dahi verilmemiştir. Dolayısıyla sevdiğin adamın 54 yaşında öleceğini söylemek, görmek, duymak kesinlikle böyle bir şey işaret edemez. Belki 2 faklı konuya işaret edebilir.

Birincisi sevgilinle olan ilişkin ya da onunla geleceğiniz konusunda derin endişelere sahip olduğunu, bir karamsarlık içinde olduğunu anlatabilir. İkincisi 54 sayısına işaret edebilir. Rüyada 54, elli dört sayısı görmek inat, irade, güç ifade eder. Bu rüya bu özelliklerini kullanarak müreffeh, zengin ve bereket dolu bir yaşam süreceğini gösterir.

“Rüyada Elli Dört Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir